View Full Version : Samsung videokameras remonts
Ir videokamera Samsung VP-MX10A. Kādu laiku netika izmantota. Tagad nāk vasara, domājām notīrīt putekļus un ieslēgt. Pirmais izdevās, otrais - ieslēgt - neizdevās. Pieslēdzot pie elektrības ir iespējams viņu ieslēgt, bet parāda, ka nav baterija. Garantijas dokumenti ir nozuduši pēc 2x pārvākšanās reizēm :(
2 jautājumi:
1) Vai kāds no šejieniešiem nelabo Samsung kameras?
2) Kur to ir iespējams izdarīt un kādas varētu būt diagnostikas/remonta izmaksas?
drunk_lizard
06-12-10, 10:36
domaaju, jaasaak ar akumulatora mainju.
ja ilgi nav lietota, iespeejams vajag akjim uzsjaut no kaada ext baroklja lai laadeesjanas kjeede jamo atpaziitu.
Varbūt ir kāds vieglāks veids kā nodiagnosticēt, vai bača pie vainas? Sūtīt no ebay diezgan daudz laiku aizņems + ja nav 100% pārliecība, ka tiešām vainīga baterija, tad negribās pirkt jaunu.
Varbūt kādam ir baterija, kas der šitai kamerai un var iedot uz testu? :confused: Baterijas modeļa nr. IA-BP85ST
drunk_lizard
06-12-10, 12:30
ja ilgi nav lietota, iespeejams vajag akjim uzsjaut no kaada ext baroklja lai laadeesjanas kjeede jamo atpaziitu.
lasiit mees nihrena nejeedzam.
Un kā tad to izdarīt? Atsevišķs lādētājs baterijai man nav. Pamēģināju ar jaunu, ejošu bateriju - same result
drunk_lizard
06-12-10, 19:45
nu redz, akji notesteeji un tagad drosji zinaams, ka tas nav pie vainas.
znacjit buus jaarok dziljaak.
kameras ir kjeepiigs pasaakums...
Skaidrs. Būs vien jāved uz servisu. Serviss Lāčplēša ielā ir vienīgais, kas remontē Samsung? Kādas ir atsauksmes par šo?
šeit ir visai sakarīgs cilvēks kas labo http://fotomeistars.lv/
www.fotomeistars.lv (http://www.fotomeistars.lv)
Aizvedu vakar uz Elektronika serviss (oficiālais Samsung serviss LV) - jau vakarā bija kārtībā :O Pie tam - ar garantiju pēc sērijas numura :D
Bija kaut kāds mazs figņa atlodējies i sjo :shura:
vBulletin® v3.8.6, Copyright ©2000-2012, Jelsoft Enterprises Ltd.