PDA

View Full Version : Velosipēdu lietiņas - dzelži, pārbraucieni un notikumi

Pages : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

fubar
05-08-07, 12:00
shim ritenim ir viena vieniiga veertiiba un pielietojums- uz vienu dienu aizdot izbraukt katram, kas iemurkshkjas par to, ka nav jau veerts paarmaksaat, ja pa X latiem var dabuut normaalu velo. (ko tad es, man jau neko vairaak nevaig)
:D

fubar
05-08-07, 12:03
Fuji panic comp- viens no diivainaakajiem veidojumiem, kas ir maniiti. kaut kas uz street/dirt pusi, bet garsh iznesums un augsts raamis :confused:
bet nu galvenais, ka tev patiik. par garajiem gabaliem gan taisniiba- tur VAJAG citu riteni ;)

OzYs
05-25-07, 18:46
mosh kaads shodien GRIB pavizinaaties ar richukiem? vienam iisti negribaas...

CeleronS
06-02-07, 21:07
Šodien izbraukājām tādu, kā (~30KM) apli pa Allažiem! Starts bija z/s Brankas
Īstenībā bija forši, jo tur braucot sanāk braukt lejā no kalnā (pārsvarā) un ir gan asfalts gan grunts gan meža celiņš.

OzYs
06-02-07, 21:26
es ble kaa bembi nopirku, taa richuku esmu galiigi novaartaa atstaajis :D

192 zs pret 0.003 zs ir manaams paarspeeks :D

CeleronS
06-02-07, 21:31
0.003 zs
cilvēkam nevar būt tik maz spēks!!!!
1hp~730Wx0,003=2,19W :D
Man liekas ka vidusmēra cilvim peak ir vismaz 300W

CeleronS
06-02-07, 21:37
protams tikun tā mašīna stiprāka :)

Martinss
06-09-07, 20:06
Vakar atklāju priekš sevis tā kārtīgāk velosezonu - Cēsis - Valmiera, pa meža ceļu ~50km. Velosipēds pilnīgās lupatās. :D

OzYs
06-09-07, 23:22
a ko taa :confused:

Martinss
06-09-07, 23:32
Ceļš akmeņains un no kalniem braucot ātrums ~65km/h :D Uztrāpot mazākajā bedrītē likās, kad nafig sadalīsies tas ļasopēds. :D

CeleronS
06-10-07, 00:09
oho 65 ir jau raķete :D
Kas pa riteni?
Ā un vēlviens jautājums! Vai kādam šajā forumā ir uz riteņā karbona daļas?

Martinss
06-10-07, 00:25
Anlen Escape. (http://www.anlen.cz/anlen.php?akcia=detaily&shop=0&tovar_id=46002&oddeleni_id=27.1&page=&vyraz=&ie=&cena=)

Komplektācija jamam tik savādāka - vieglāks/mazāks rāmis, krāsojums - zils/balts, aizmugurējais pārslēdzējs cits + dakša amortizējošā priekšā. :) Īsāk sakot lētā gala ļesopēds 7dienas braucējiem - man pilnībā pietiek, kaut gan dienā nobraucu 10km. :)

fubar
06-10-07, 00:36
Ā un vēlviens jautājums! Vai kādam šajā forumā ir uz riteņā karbona daļas?

man ir :rolleyes:

CeleronS
06-10-07, 09:45
tev ir X vai mtb? un kas tev tiesi ir no karbona! Droši varī arī pm!

fubar
06-10-07, 11:20
man ir 3 mtb un 2iem no tiem ir karbona detaljas ;)
konkreetaak- gredzeni zem iznesuma :D
nu labi, XC velo veel ir karbona augsheejaa chashku dalja.
es neuzticos karbonam. es esmu smags un braucu agresiivi. un veel man patiik zinaama bezruupiiba- nu piemeeram nedrebeet par katru mazaako skrambinju, kas vareetu uzrasties velo.
nekas no shii te nav savietojams ar karbona detaljaam. saskraapeeji- gaidi ziepes. nokriti akmenjos- gaidi ziepes.
labs karbons maksaaa kosmiski. lielaakoties te Lv visi brauc ar leetu karbonu (kas nemaz nemaksaa maz), kam vispaar nav karbona prieksrociibas- tikpat smags kaa Alu, tikai neizturiigs. vai viegls, bet nepaardomaats, un liidz ar to superneizturiigs.

nopietns karbons protams ka ir shtelle. labs FS raamis- 2000 ls. laba stute- 100+ ls, laba stuure 100+ ls. tomeer viena lieta paliek- nedriikst skraapeet, un peec nopietna kritiena buutu veelams mainiit.
taa kaa karbons principaa ir biezam macinjam.
labs Alu neko daudz neatpaliek.

Dynamite
06-10-07, 14:55
pazistu cilvi, kam ritenii viss kas var but no karbona ir no karbona :)

Martinss
06-12-07, 20:44
Negribu taisīt jaunu topiku - incē tāda lieta.
Kā lai atbrīvojas no tās šausmīgās čīkstoņas bremzējot? :( Ir V tipa bremzes ( šitās laikam http://www.tandemclub.nl/images/Onderdelen/V_brake.jpg )

Vienkārši kretinizē, kad piebremzējot visi uz tevi sāk lupīt un priekšā ejošie cilvēki aizlec, kur nu kurais. :D

Tominjsh
06-12-07, 21:29
bremzhu kluchus nomaini

Gonzo
07-02-07, 09:45
Tā ka šis topiks ir arī par velo pārbraucieniem, tad sekojošs jautājums: Vai kāds ir bijis ar ričuku Ālandu salās?

HX_unbanned
07-23-07, 08:23
Nu tā - manāš rokāš monācis vecais labais krievu XB3 šosejnieks un tad aparātam tākā vajadzētu jaunu aprīkojumu un dakšu, kā arī nokrāsot HX mīļākajā krāsā - asins sarkanā :>

Kur varētu būt max lēti nopērkamas jaunas detaļas ( ātrumu pārslēgs, stūre, pedāļi, dubļusargi u.t.t. ) ? Principā jau tas viss ies zem SIA, bet nu enīvei no riteņiem es ne-bum-bum, tāpēc varbūt pastāstat, kuri komplekti ( SHIMANO ) ir tie labākie / lētākie?

Iemetīšu kādu bildi pie reizes ;)

Reku (http://www.bikecult.com/works/collections/ukraina.html) kaut kas līdzīgs, tikai man ir bez tiem visiem turekļiem, dubļusargiem u.t.t. , bet zilā krāsā, ar ātruma pārslēgu un uz augšu salocīto stūri ...
Te jau kaut kas tuvāks (http://bikecult.com/works/collections/maxuonR.html) :D

HX_unbanned
07-25-07, 13:36
Ev nu! Neviens ar riteņiem vairs nebraukā, što ļi???? :mad:

mrlobber
07-25-07, 13:54

Mēs visi esam pieķerti dopinga lietošanā :p

nemiers
07-25-07, 14:42

braukaa jau gan, bet bik ne ar taadu un ne taadaa mieriigaa veidaa :D

http://content1-foto.inbox.lv/albums39382204/chatotais/FTP/IMG-2022.jpg

mrlobber
07-25-07, 14:45
braukaa jau gan, bet bik ne ar taadu un ne taadaa mieriigaa veidaa :D

:eek:

StyleZ
07-25-07, 15:07
nemiers, a kur bilde ar skatu peec 5 sekundeem? :p

nemiers
07-25-07, 15:12
nemiers, a kur bilde ar skatu peec 5 sekundeem? :p

pag nezinu vai inboxaa biju iemetis ...

nav gan, ja tik ljoti gribi manu smaidiigo feisu lejaa redzeet vakaraa ielikshu :D

vienkaarsh 180 no pakaljeejaa un brauc lejaa :)

HX_unbanned
07-25-07, 15:37
Mēs visi esam pieķerti dopinga lietošanā :p

Nu joptvaju ... jāņu naktī iesēdināja riteņbraucējiem paradzetajā būcenī.. ? :D

braukaa jau gan, bet bik ne ar taadu un ne taadaa mieriigaa veidaa

VELNA IZDZIMUMS!!! :D ;) Tad pie reizes pastāsti, cik piķo 28'' šosejnieku riteņi ( priekšējais un aizmugurējais ) summa ..

nemiers
07-25-07, 15:55
Nu joptvaju ... jāņu naktī iesēdināja riteņbraucējiem paradzetajā būcenī.. ? :D

VELNA IZDZIMUMS!!! :D ;) Tad pie reizes pastāsti, cik piķo 28'' šosejnieku riteņi ( priekšējais un aizmugurējais ) summa ..

es tak nezinu kur pat 28 izraut :D, bet cik es skatiijos leetak un eertaak buutu taadu jauna tipa velo pamekleet nevis vecu raami veel apkraameet ar jaunaam daljaam :confused:

Dynamite
07-25-07, 16:00
hx, reku...niem tos augshejos..., manuprat diezgan leeti, ibo pats savejos ritenjos esu jau ~150ls izgazis - bez d.bremzem.
http://www.mtb.lv/index.php?ride=3&detail=4&action=all
es gan braukaju, tik ne tada laikaa.
vot domaju kka uz kadagas bunkeri aibraukt, negrib kads piebiedroties?

HX_unbanned
07-25-07, 16:12
hm, ja, praiss izskatās normāls :> A kā ir - teiksim ja es tur ielieku kādu kalna divriteņa priekšējo un aizmugurējo riteni ( tija rāmis kaut kads parasts, pa 20 Ls, bet kamera un riepa šosejnieka ) - itkā jau tai summa nevajadzētu pārsniegt 100 Ls robežu .. tikai tad jautājums, vai tam vajag kādu skilu :)

vot domaju kka uz kadagas bunkeri aibraukt, negrib kads piebiedroties?

Tas ir kurā debess pusē? :D

StyleZ
07-25-07, 16:22
A kā ir - teiksim ja es tur ielieku kādu kalna divriteņa priekšējo un aizmugurējo riteni ( tija rāmis kaut kads parasts, pa 20 Ls, bet kamera un riepa šosejnieka )
:eek:
Nedomaaju viss! Ja ieliksi, izskatiisies shausmiigi, un MTB ir 24/26" riepas, kuraam lielaas kameras arii neiekraameesi!

Dynamite
07-25-07, 16:25
gandriz uzreiz aiz adazhiem :) ~50km
labak aizniemies un pieliec klat vel 45ls tiem 100ls, un no JupiiC'a noperc normalu jaunu mtb ri4juku.
SkillZ reali ir vajadzigs tikai lai saspiekjotu ritenjus, vai iztaisnot 8-ku. Parejos gadijumos, galvenais ir instruments un brain.dll.
...
Li4no man visvairak patik variants - mtb ritenis un rati, un slick riepa.

Gonzo
07-25-07, 16:41
JupiiC te vēl ir? cik atceros viņo mēģināja uzsēdināt uz gala par to, ka ielika sludinājumu par velo rezerves daļu pārdošanu :D :D
es arī ar viņu biju štukojis rezerves daļas mainīt
kad uz to kadagas bunkeri gribi braukt?

HX_unbanned
07-25-07, 16:44
Hm, būs jāuzzvana :>
Ja līdz tam bridim es dabūšu jaunus riteņus un ātruma pārslēgus, tad ar jums, veči ;)

brachux
07-25-07, 16:47
tas bunkers vnk galamerkis vai tur galaa viss fun notiksies, mosh vareetu ar piebiedroties :rolleyes:

Dynamite
07-25-07, 16:56
neko par jupiicu nezinu.
uz to bunkeri grasos, kkur pec algas - t.i. >05.08.07
bunkeris - 4stavi zem zemes, 300 telpas. Pats bunkieris ir viens no tiem kas labi saglabajas.
Ja tas buss reali, tad galapunkta domajas paskraidit tumsa pa to shtruntu, atstat pieminai paris graffiti - "Здесь был я!", un atpakalj celja kko uzest adazhos. principa vsjo. :).

HX_unbanned
07-25-07, 16:57
Tīri aptuveni - kā būs ar naudām? :confused:

Ar JupiiC tik pa mobzi parunājām - šāms mani pasūtīju uz VelloProfs veici, kaut kur pie Doles ...

Dynamite
07-25-07, 17:03
niem cik pasham vajag :), nekadas dalibas maksas, vai ieejas maksas bunkeri nebus. Tikai uz paest, ja gribi.

brachux
07-25-07, 17:05
a braukshana tiiri pa shoseju kaa uz saulkrastiem, vai kas interesantaaks? ar mtb pa shoseju nav diez ko patiikami n-tos km ripot.. man augusta pirmaa puse atvalinjaajums.. :)

Dynamite
07-25-07, 17:14
man mtb ar slickiem ^^.
uz saulkrastiem ari bija domts nakonte braukt.
Uz kadagu, domaju ka parsvaraa pa shoseju, bet tas nav noteikts, ibo vel neesmu gudrojis par marshrutu. Shosejai pluss - temps, minus - furas.
Piedavajumi velkometi, jo tas latvijas apkaimes man nav zinamas. ^^
HX, veloprofaa atlaides nedos.

HX_unbanned
07-25-07, 17:19
Es to suda VeloProfs iekš 1188 nevaru ieraudzīt ..
Mļe, šodiem moška aizšaušu uz vienu netālo veici, kur apskaidros, ko es ar to verķi var darīt ... redzēs ... gan jau būs ok :)

Dynamite
07-25-07, 17:26
velprofa cena sanaks tada pati ka jebkura cita veloveikala. (t.i. letakais ritenis 175ls)
ja mekle adresi tad maskavas 313.
A dariit tu ar to verki vari ko vien sirds karo, :)) kaut uzmauc pilno XTR komplektu. :)))
http://www.fuchs-movesa.ch/francais/images/shimanoxtrgruppenbildneu.jpg

HX_unbanned
07-27-07, 11:33
%^%$&$^($@@^& !

šodien pačekoju riteņU simetriju - PILNIIGAA PAKALJAA !!!
Karoč kur var atrast metinātāju, kurš var dakšu sametināt ( pirms tam to nofleksējot ) .. ????? Servisā skaidroja, ka tur vajag speciālu verķi... Protams, var nopirkt pilnīgi jaunu rāmi, tikai man ne īpaši daudz laika būtu, lai visas detaļas piepirktu / pārliktu ..

HX_unbanned
07-27-07, 11:40
stfu :D

Dynamite
07-27-07, 15:36
tu doma taisit dakshu no nulles???

HX_unbanned
07-27-07, 15:39
nē, gabalu nomainīt, lai riteņu asis būtu pareizas ( tagad ir kādu 5 - 10 centimetru nobīde .. ).

Ja būtu kāds metinātājs ar iekārtu, būtu ļoti pateicīgs par palīdzību.

IronSoul
07-27-07, 15:42
nē, gabalu nomainīt, lai riteņu asis būtu pareizas ( tagad ir kādu 5 - 10 centimetru nobīde .. ).

Ja būtu kāds metinātājs ar iekārtu, būtu ļoti pateicīgs par palīdzību.

:eek: kā tu zini ka ir 5-10 cm nobīde ? Ko tas maina ?

P.S. Dakšu metināt ir muļķīgi, jo neviens metinājums neturēs ilgi :p + dakša maksā 10-15 Ls ko tu par metināšanu samaksāsi :D

Dynamite
07-27-07, 15:47
man butu bail braukt ar metinato dakshu..., pec jebkuras bedres ar salauztu degunu varesu vakt zobus no asfalta.

mrlobber
08-15-07, 19:43
Tikko atgriezos no privātā viendienas velobrauciena Tour de Bobbers '07 :D pa maršrutu Cēsis-Valmiera-Cēsis. Jāsaka, šovakar tomēr ir zināmas problēmas pa kāpnēm uzkāpt/nokāpt :D

Dynamite
08-15-07, 20:02
bez kautkadas podgatovkas braukt lielos attalumos ir kaitigi veselibai.
zinu cilvi kas sezhot bez ritenja ljooti ilgu laiku un pecak noperkot to, pirmaja reizee 250km nobrauca, pecak bija problemas =\.

mrlobber
08-15-07, 20:25
bez kautkadas podgatovkas braukt lielos attalumos ir kaitigi veselibai.

Nu nav jau tik traki, iepriekš ik nedēļu kādus 60km nominu, bet, protams, ne jau vienā dienā uzreiz 80 :D

Dynamite
08-15-07, 22:04
tad labi :]

Martinss
08-16-07, 00:39
~80km? Katru vasaru dodosu izbraucienā Cēsis-Valmiera. :)

Kunz
08-16-07, 12:17
Ja nav pierasts pie "marš broskiem", tad jātaisa "ļimonadnajas progulkas" ik pēc 10-15 km. Braukšana kudi ilgāka, taču vismaz kājas astotniekā ir tikai tad, kad krūmos jāskrien, nevis mājās nākot...

Varonis
01-27-08, 16:53
http://www.buildart.lv/zz/Gulritens_01.jpg
pirms pāris gadiem uztaisīju šitādus te humorus, ar pirmo velo sanāca nereti pa pilsētu pavizināties, baigi labi var cilvēkus uzjautrināt :D ņirdz un atskatās, utml.
ar pirmo verķi uz līdzenas vietas (nu ok, neteiksim ka līdzenas, bedrains asfalta ceļš, plus cietā piekare velosipēdam) - pie 40km/h pietika. kratīklis reizēm tāds ka izmet no beņķa laukā, un plauša ar vairāk nevelk, todien bij ar laivu pamatīgi noairēts. bet labums tāds, ka ar šamējo var uzturēt ilgstošo / komfoprtablo kruīza tempu - gandrīz pie 30km/h. pretvējš guļambaiku mazāk ietekmē, redzamība labāka - lai uz priekš skatītos nav galva jāatlauž kā parastam velo. uz aizmuguri grūtāk skatīties vienīgi.
šitam rāmis un pāris detaļas nāca no te forumā pieminētā Mamikeļa :) - ja vajg vecus velo hlamus, tad velkomēti pie šamējā :D :D
http://www.buildart.lv/zz/Gulritens_02.jpg
ar otro verķi sanāca tālumrekordu uztaisīt - jo jelg līdz tērvetei aizvilkām un atpakaļ ~80km. tur šosejas līkumā ar slīpumu, sanāca 49-50km/h. nu vai zinies, par maz nelikās :eek: :D šamējam labums, ka mīkstā piekare, priekšā un aizmug. pa granteni labāk dragāt:) bet čakars dēļ priekšpiedziņas tāds, ka pa taciņām kalnainām, tērvetē čakars pret kalnu tikt. tad jāstumj. savukārt lejā iet labi. kā reiz, bremzes bij diezgan nožēlojamas...

galu galā, noliku tiesības, un izlaidos. tagad pat rudenī liekas ka ārā auksts, kautgan senāk ar velo mierīgi ripināj kaut pie -20C.

ja taisat ātrumsacīkstes un dragreisus, tad sazin, diezko nav ahota piedalīties, nav tās fiz formas. uz kautkādu frīkbaiku sanāksmi gan labprāt :)

senoslaikos ņēmos ar triālu, augstlēkšanas latiņai - 60cm varēj pārraut pāri, tas vēl bij ar dzelzs rāmi. tad velo nofenderēja un bij miers mājās.
lai nu ko, tikai ar velo var ceļojot sajust to vidi, ceļu. vāģī braucot neko no apkārtnes nemana, baigi noziolē. takā bundžā. tas klātbūtnes efekts sāk pietrūkt ikdienā tikai ar vāģi braucot.

akjā, viena debešķīga lieta ko ieteiktu izmēģināt - ziemā var dabūt tādu brīdi, kad ledus uz upes ir, bet sniega/šļuras kārta virsū ir minimāla. tad ir īstais brīdis upju tūrismam :) tas ir vērtīgs piedzīvojums:)
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_03.jpg
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_04.jpg
pamazām krēslo,
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_02.jpg
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_01.jpg
tāpat vien ņemt un griezties apkārt negribas, vajg sasniegt kautkādu galamērķi, vai miestu Vircava (braukts tiek pa Vircavas upi) vai sazin ko, tā lai būtu skaidrs, ka gals klāt, savādāk, pusceļā izdomāt ka pietiek - nav nekāda prieka.
tad nu atrodas tāds brīdis - te upju tūrisms beidzās, upe kļūst pavisam šaura, un ledus salūzis. var mierīgu sirdi un ar gandarījumu griezt atpakaļ :)
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_06.jpg
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_05.jpg
http://www.buildart.lv/zz/Upju_turisms_07.jpg

DeadmaroZ-TLOTL
04-30-08, 20:54
Nu taa pienaacis laiks iegaadaaties gimenei vellapeedas , gribeetos zinaat specuku viedokli ko nemt ko nee kam pieveerst uzmaniibu. Nu par katru gatavs esmu maksaat ap liidz 200ls

OzYs
04-30-08, 21:11
nu par 200 Ls patiesiibaa nekaadus iipashos viedokljus nedzirdeesi. leetaa gala minamais un visi gatavie tajaa cenu diapazonaa ir +/- vienaadi. pameklee te dzheku kursh superior tirgoja. par to naudu pusliidz normaals minamais sanaaks ;)

DeadmaroZ-TLOTL
04-30-08, 21:51
man vajag jaunu un veikalaa

OzYs
04-30-08, 22:02
nu vinsh jau arii tirgo jaunus un veikalaa... tiesa gan nezinu kaa tur buus ar liizingu ja gribi to. pameklee shajaa pashaa topikaa man liekas ka vinsh ir posteeja piedaavaajumus.

DeadmaroZ-TLOTL
04-30-08, 22:07
oki doki

DeiViD
05-02-08, 17:01
Rekur mans gāžamais:

http://img393.imageshack.us/img393/3325/dsc00645ob3.jpg

Pirms diviem gadiem šo verķi es pirku burusportā pa 360latiem un kalpo vismaz godam atšķirībā no mana vecā velo. Ar šo brīvās dienās parasti pa mežu ārdos. :)

smartdevil
05-02-08, 17:33
liela atshkjiriiba kam domaats, aardities vai meiriigi braukt
es pa 180 latiem ieksh ZZK nopirku ar pirms diviem gadiem ANLEN COLORADO ar ljoti labu Shimano Acera komlektu(nezinu kaa vinji pareizi iedalaas, bet ir dazjaadas cenas un dazjaadi Acera)
..nevaru teikt nevienu miinusu, tieshaam izturiigs un labs, pirmo reizi gan dubultie diski, bet nav pat mazaako paziimju uz astotnieka veidoshanos

to OzYs
200 lati nebuus gan leetaa gala minamais ;)
ap 130 ir Meridai un Classic leetaaks gals, neteiktu ka vinji ir zemee metami,bet nekad nesaliidzinaami ar viendieniishiem no maximas ;), protams ka vinji dirtiem nederees, bet mieriigai braukshanai ir 100% gana labi

DeiViD
05-02-08, 18:05
200ls ir lētais gals. Pa 100ls neko īpaši labu nevar dabūt. Normāli minamie ļoti dārgi ir. Mums parastajiem mirstīgajiem ir ok ar lēto galu. Dažiem velo dakša pat maksā 200ls, vai vairāk.

OzYs
05-02-08, 19:27
taa vinsh ir. man pasham ir uz acera baazeets raleigh vellapeeds. pirku arii ~200 Ls izmaksaaja. vai pat bik mazaak. nu neteikshu ka man baigi prasaas ko daargaaku/labaaku. ehh shogad veel neesmu no garaazhas izvilcis, baigaa nolaidiiba :D

DeadmaroZ-TLOTL
05-05-08, 14:18
200ls ir lētais gals. Pa 100ls neko īpaši labu nevar dabūt. Normāli minamie ļoti dārgi ir. Mums parastajiem mirstīgajiem ir ok ar lēto galu. Dažiem velo dakša pat maksā 200ls, vai vairāk.

tu pats saprati ko uzrakstiiji? Protams es esmu braucis ar velo kam daksha maksaaja 0,5k un raamis 1k LS , bet nu man taads nax nav vajadziigs

un 200ls ierindas velo man liekas tiiri OK cena

kriii
05-05-08, 22:03
Nobraukāju brīvdienās 260 km. Veloceliņs ( Rīga-Jūrmala ) = @#$%^@#

Instigater
05-05-08, 22:22
Gribat dzirdeet prikolu? Pirms 2 gadiem Maximaa nopirkaam draudzenei velopeedu pa 69Ls ar daudzaatrumiem un veel abu asu amortizaaciju. A prikols ta taads, ka nekas nav vinjam dariits, kaa iet taa iet, tiesa, netiek lauzts pa kaapaam, bet gan mieriigi ripinaats pa pludmali vai ielaam.

vimba_zlobnaja
05-05-08, 22:56
Me vienreiz ir braucis ar Maximas velo. Teikšu godīgi - kko tādu varbūt varēja lietot pirmskara LV, kad smuki sazīmēts un ar amortizātoriem skaitijās kaut kas unikāls. Katram likumam gadās izņēmums, un katrai velo partijai gadās arī labs kas sanācis. Bet visumā mēsli.
Pirmkārt - neripo. Nu neripo un viss. Otrkārt - smagi. 3.kārt - mega jauda jāiegrūž, lai kustētos uz priekšu. Tas vairāk kā iepriekšējo punktu apkopojums.

krishax
05-05-08, 23:12
ripo jau ripo tie maximas velosipēdi (ar nosacījumu ja tiek TIKAI un vienīgi mierīgi braukāts ar viņiem) , bet uzkāp uz jebkura 200Ls+ vērta veļļuka un tad sapratīsi ka maximā pirktajs ne ripo, ne ir kāda amortizācija.. :D

roliss
05-06-08, 00:35
pablatoshu es arii :D
http://photo2.poga.lv/photos/0805/0504/roliss/4856567944_b.jpg

smartdevil
05-06-08, 12:35
to krishax
par kaadu amortizaaciju iet runa?, manam pa 200 nav nekaadas :D
un ja buutu tad leetaks par 350 diez vai buutu sanaacis, ja runa iet par abu ratu amartinjiem un tad arii par taadu summu normaalu pakaljeejo amartinju dalju nedabuut

nemiers
05-06-08, 12:56
pablatoshu es arii :D
http://photo2.poga.lv/photos/0805/0504/roliss/4856567944_b.jpg

Prieksheejais labi saspiekjots, it iipashi ja leekaa un tml :D

Vispaar man arii doma iekjert otru velo, jo mans pamata hoby braucamais garajiem gabaliem neder, pa 200 ls jaunu var jua kko ar shimano sis iekjert, visdriizaak neko labaaku arii nemekleeshu, 1 reiz pa nedeelju lai ziskrietu ...

reku mans vergs :) (http://content5-foto.inbox.lv/albums61416139/chatotais/06-03-2008/DSC-12141-1.jpg)

jopciks
05-12-08, 08:26
draudzene domā pirkt velo. Kādu modeli pa saprātīgu cenu varat ieteikt?
Varbūt te ir kāds velo tirgonis un ir ko piedāvāt?

Kaibinjsh
05-12-08, 10:44
Mans visjaunākais brālis izlaidumā arī grib kādu lisapaēdu. Ir ar mieru pat kādu normālu b/u paņemt. Ir kādi peidāvājumi, varbūt kāds gri b pei jauna tikt un veco tirgo nost?

OzYs
05-19-08, 12:01
klau veloexperti :)

ko juus sakat par sho riteni:
http://www.open.lv/lat/competitions/view/velo_lat

?

OzYs
05-19-08, 12:19
te labaaks apraksts:
http://www.open.lv/lat/competitions/view/2008_gada_modela_scott_aspect_45_tehniskas_lietas

OzYs
05-19-08, 14:51
ai karoche pasuutiiju, tikai tagad ir mega jautaajums kaadu njemt raami??? M vai L?
augums ~178-180cm
vajadzeetu baigi asap atbildi :)

krishax
05-19-08, 15:39
nezinu kādi tev tur M un L izmēri :confused:, bet rāmja izmēru mēra collās ;)

ir daudz un dažādi grafiki un tabulas kā noteikt rāmja izmēru, kurās skatās ne tikai augumu, bet arī kāju garumu, roku garumu utt ;)

man augums ap 182 cm un rāmja izmērs MTB ritenim ir 20,5 collas (tas gan ir atkarīgs arī no rāmja formas un pēc patikas, jo man patīk mazliet mazāki rāmji un ar tiem ir vieglāk manevrēt lielā atrumā starp kokiem :p)

Adult's Bikes:

14/15" Frame: 25-27" Inside Leg
16/17" Frame: 28/29" Inside Leg
18/19" Frame: 30/31" Inside Leg
20/21" Frame: 32/33" Inside Leg
22/23" Frame: 34/35" Inside Leg and Upwards

http://www.bicyclenet.co.uk/how_to_determine_your_bike_size.htm

http://www.bikebuster.com/frame-guide.html

OzYs
05-19-08, 16:07
hvz kas par M un L - to man teica veikala paarstaave :D panjeemu L, kas esot 19''. buus ok?

krishax
05-19-08, 16:20
hvz...

es jau tavā vietā būtu aizbraucis uz veici un paprovējis dažādus rāmja izmērus :)

gan jau priekš pabraukšanās būs labs, sliktākājaa gadījumā nomainīsi iznesumu stūrei uz garāku lai mugura braucot būtu taisna :)

OzYs
05-19-08, 16:32
mle a mosh tad njemt XL, kas droshi vien ir kaadas 20 - 22'' ? aizbraukt apskatiities nevaru, par cik es nezinu kas tas ir veikalu :D shitais open.lv piedaavaajums

krishax
05-19-08, 17:08
ai,njem laikam L :rolleyes:

http://scottusa.com/service/files/images/products/others/photos/866t63W11251G81186u19188843Y10Q1.gif

Tominjsh
05-19-08, 20:31
Hawaii Express viens ir eee, bikjernieku pats saakums, otrs laikam sanaak maskavas iela (tas stuuris pie dienvidu tilta, kur laikam nogriezhas uz Lido krievu seetu)

OzYs
05-19-08, 21:21
biju aizbraucis vinjiem uz noliktavu zemitaanu 6, tikai nebija neviens uz vietas saskruuveets :D pofig, atstaaju L, jo buru sportaa dzheki teica, ka manam augumam 19'' buus vispiemeerotaakais. a tajaa hawaii express pateica, ka labaak man buushot 17'' :eek:

shodien dominas hanzenee iechekoju to braucekli - peec izskata jau smuks :) konkreetais eksemplaars baigi mazinsh izskatiijaas, droshi vien 17''

Kaibinjsh
05-20-08, 10:17
Ko jāņem vērā pērkot BMX. Ar šādiem aparātiem nav bijusi darīšana. (Vēkjoprojām bračkam izlaiduma dāvanu meklēju. Tagad pateica ko apmēram grib.) :D

kriii
05-20-08, 17:26
Tas open veļuks nav nekas spīdošs. Alivio/acera pārslēdzēji ir vieni no visprimitīvākajiem, uz tāda veļuka disku bremzes toč nevajag, kur nu vēl hidrauliskās un dakša ir pilnīgs buļļa kaks.

Ozys, pērc mazāko rāmi uz kura jūties ērti, būs labākas manevrēšanas spējas. Pats esmu 178 cm un rāmis 18".

OzYs
05-20-08, 17:34
nu bet reaali par to naudu nav slikts pirkums :) neesmu jau nekaads tur sportists un paarsvaraa richuku izmantoju atpuutai no punkta A uz punktu B. un taadam meerkjim man vairaak par 500 Ls ieguldiit negribaas :)
es atstaaju 19'', domaajams buus ok. tik vinji afigelji tik ilgi skruuveet. webaa bija rakstiits 3 dienu laikaa, bet soliijaa aatraakais uz piektdienu vai pirmdienu :(

kriii
05-20-08, 17:40
Prasi lai dod tev to riteni pa reizinātājiem, aiznes uz servisu un dienas laikā būs :D

OzYs
05-20-08, 17:45
papildus izdevumi. a taa saskruuvees un veel piegaadaas :) nedeg jau, tik ceru piekdien atvediis, lai pa briivdienaam jau var ieveerteet.
vot veco vellapeedu atdoshu beibei un vareesim kopaa vaaleet :D

kriii
05-20-08, 20:44
Vispār varētu kādu brīvdienu bariņš savākties, aizšaut ar uz Jūrmalu pēc kāda aliņa :D

OzYs
05-21-08, 13:05
uz juurmalu sux. labaak kautkur pa mezhaparku pavaaleet :)

kriii
05-21-08, 16:43
Mežaparks arī OK. Var pa taciņām forši izbraukāt :)

alexander_g
06-05-08, 19:08
grību pārdot datoru, lai nopirkt jaunu ričuku!:D

kriii
06-05-08, 22:51
OzYs, kādas atsauksmes par to Scot ričuku?

OzYs
06-06-08, 02:23
da nekaadas. pagaidaam 20km esmu novaaleejis, nav laika - dziivoklis jaabuuvee. bet tas ko varu pateikt par tiem 20 km... bremzes ir ideaals, tachu dzheki ir paslinkojushi un nav sareguleejushi aatrumus... lai gan teoreetiski peec 100 km ir jaaierodas uz garantijas apkalpi un gan jau visu piereguleees :) visaa visumaa vellapeeds ir OK!

P.S. man ar saviem 179 cm liekas bik par lielu. taakaa ja juus ietilpstat grupaa 175-180cm, tad njemat 17''

CyberGhost
06-06-08, 16:49
Kāds te netirgo kādu lietotu šosejnieku ar karbona rāmi? :rolleyes:

kvazi
06-06-08, 16:56
Cik gribi maksāt?

uldons
06-06-08, 19:00
Tas ir loti bistami pirkt lietotu karbona raami..... ! Aluminija rami vel var prikt lietotu, bet ir jazin kads ir bijis pats lietotajs. Ar karbonu ir ta ka vins ir tads interesants materials ka var sanakt mikro plaisas, un tads raamis jau ir bojats un principa nederigs. Ir protams vel varianti ka karbona ramjus var remontet net tas ir katra situacija individuali. Vobschem - lietots karbona raamis nav gudra doma.

Un vel, prieksh kam tev vajag tieshi karbona raami ? Ja jau tevi interise karbona ramis tad tu noteikti pirktu jaunu un tikai ta.

Loti labi aluminija raamji nemaz tik traki neatpaliek no karbona. Un vispar, ramim svarigs ir netikai ta materials, bet gan ari geometrija.

kvazi
06-06-08, 19:06
Izskatās, ka neesi braucos ar karbona rāmi, nezini atšķirību starp metālu un karbonu.
Un cik karbona detaļas tev ir salūzušas? M?
Un nezini arī to, cik ātri vieglais alumīnijs nogurst un deformējas.
Un par kādu atpalikšanu tu runā?

uldons
06-06-08, 19:13
Izskatās, ka neesi braucos ar karbona rāmi, nezini atšķirību starp metālu un karbonu.
Un cik karbona detaļas tev ir salūzušas? M?
Un nezini arī to, cik ātri vieglais alumīnijs nogurst un deformējas.
Un par kādu atpalikšanu tu runā?

Normali bez uzbraucieniem jau nemak runat ne ?
Esmu braucis gan ar vienu gan ar otru !!!! Un patreiz ari lietoju karbona rami.
Ir bijusi neliela saskare ar ricukiem dzivee .

kvazi
06-06-08, 19:14
Kur bija kāds uzbrauciens?

Un starpību nejūti? Starp alumīnja un karbona rāmi.
Nepateici arī, cik salauztus rāmjus dzīvē esi redzējis. It sevišķi šosejas velosipēdu.

OzYs
06-06-08, 22:56
atslaabstat dzheki. richux tak = relax. klau mosh riit mezhiitii kaadu apli un alu? :)

kvazi
06-07-08, 07:40
Jā, bet tāpēc jau nevajag rakstīt absolūtās muļķības.

uldons
06-07-08, 14:00
Ak Dies, tac rimsties vinreiz. Daleji piekritishu OzYs - ricuks ir savam priekam, vai tas butu hobijs vai nopietns soprts. Lielisks lidzeklis ka atpusties shada skaista diena ;)

Kasparz
06-07-08, 21:47
Par rāmjiem jāpiekrīt Uldonam. Karbons var vienkārši ieplaisāt no nelielām slodzēm, un turēt to mazo plaisu ilgu laiku, kamēr neuzsit specīgāk, un rāmis pa pieskari. Tādēļ jau karbona stūrēm zem radziņiem liek iekšā zagluškas, jo ja tos skrūvē virsū karbona stūrei bez tās, skrūvējuma vietā elementāri pārlauzt stūri. Alumīniju/scandium sametināt nav problēmu, bet karbonu salīmēt kopā gan ir dārgi, un nezinu kur Latvijā ko tādu vispār veic.

Tominjsh
06-08-08, 01:29
kaut kad peetiju kaada razhotaaja webu par vinju karbona seerijas richukiem. Principaa bija rekomendaacija peec pat vismazaakaa kritiena/sitiena mainiit konkreeto detalju un paareejo paarbaudiit ar ieteikumu droshiibas peec mainiit, lai izvairiitos no taa, ka vizuaali vesela detalja peekshnji sadalaas.

Karbons ir ok, bet nu daargi pirkt un veel daargaaak droshi uztureet.

uldons
06-08-08, 13:01
Itka esot Latvija cilveki, kas oficiali uznemas Karbona raamju remontu. Precizi kaa tas notiek nezinu, jo nekad neesmu redzejis, bet itka esot ta, ka raamis tiek atbrivots no pilnigi visam detalam, kas ir virsu, pec tam cik vien iespejams iztirit to no iekshpuses un tad ar specialu limes skidrumu to no iekshpuses salime. Ta tas itka notiekot lielos vilcienos.

kriii
06-08-08, 21:15
Btw, kāds braukā ar klipšiem? Man interesē, cik viegli ir no Shimano M520 pedāļiem atāķēt kkādas SPD tupeles?

uldons
06-08-08, 22:13
Btw, kāds braukā ar klipšiem? Man interesē, cik viegli ir no Shimano M520 pedāļiem atāķēt kkādas SPD tupeles?

Ar SPD klipshiem jau 8 gadi braucu. Strada vini loti labi un izaakeet kaaju ara var vienkarshi, tikai japierod nedaudz. M520 veco modeli nolietoju kadus 3 gadus braukajot pa sniegiem un dubliem un vel visur kur. Vel tagad shie normali strada.

kriii
06-08-08, 23:34
Paldies, skaidrs. Vienkārši bail pirms krustojuma, saprast, ka netieku vaļā no pedāļiem :D

uldons
06-09-08, 00:06
Nuu, pashaiem pedealiem ar skruvitem katrai klipsha pusei var pieregulet lai shis laizh kaaju valja vieglak vai grutak ( Vieglak attaisit, lielaka iespeja ka kaja izkabinasies no pedaala, grutak izkabinat - stabilak klipsis turas pedali ). Paris reizes nokritisi un tad amats bus roka :D

OzYs
06-09-08, 00:16
a izmaukt kompaanija neviens negrib :confused:

kriii
06-09-08, 01:01
Darbadienā kādu vakaru ap 19 var pa to pašu Mežparku izvālēt.

Reku mans iznīcinātājs :D
http://www.gandrs.lv/veikals/items/1/708+.jpg

Nopirku jamo Gandrā pa 133 Ls :D ( Alfas klienta kartes īpašniekiem baigais skidons bija ). Domāts bija 7dienas braukšanais pēc piena. Kādu mēnesi pabraukāju un sapratu, ka iepatikās tā padarīšana. Tad nu tika iepirkti Deore šifteri, LX aizmugurējais pārslēdzējs, Deore priekšējais, kasete, ķēde utt. Pēc kāda laika aizmugurē nāca dubultais aploks un XTR bremzes, visbeidzot, arī RS Dart 3 dakša. :D

EDIT: Darbībā, Mežaparkā :D

http://content5-foto.inbox.lv/albums69149121/hai2u/mezhaparks/3.sized.jpg

uldons
06-09-08, 01:40
Nu ja, forshi ! Ta jau tas viss saakas :) Man ar tas ta sakas pirms kadiem 8-9 gadiem. Viena detala, tad otra, tad tresha un ta aiziet. Lidz tagad esmu salicis tadu aparatu par kadu vien sapnot var :)

kriii
06-09-08, 11:34
Nē, forši vēl nav. Forši būs XTR grupa ar Sram X.0 pakaļējo pārslēdzēju :D

uldons
06-09-08, 12:52
SRAM ar XTR sledzi negribes isti labi sastradaaties ..... XTR jaunais sledzis ar karbona kaaju ir smukaks un vieglaks un tomer labaks ;) Piekritishu ka SRAM ir vizuali smuks tas pakalejais parsledzejs, bet vins tomer nav XTR limenii.

kriii
06-09-08, 13:39
Man tieši pēc izskata XTR patīk, vislaik biju domājis, ka SRAM ir advancētāks :D

ArtieB
07-02-08, 19:03
Iesakat kādu ko varu atļauties un kas ir,hmmm,labāks par nekam nederigu! :D
Lidz 135-140 Ls.Vairāk par manu praktikanta algu neiznāks nekas! :)

Pfu,tā sadomājos par ričuku,ka aizmirsu iemest,to ko es atradu,lai izsakat savas domas!
http://www.gandrs.lv/veikals/kalnu-mtb-velosipedi/1/

DeiViD
07-02-08, 19:11
Skaties kautko no rockmachine velosipēdiem. Mans vecais rockmachine kuru nopirku pa 115ls ripo 4 gadus un kad pārdevu paziņam šim viņš velaizvien ripo. Nekad nav bijis remontā, tik mainītas ir riepas un kameras. :) Bet nu var arī uz kautko no merida, author, vai scott skatīties. :)

uldons
07-02-08, 19:18
Rockmachine nav slikts, bet par tadu naudas summu domaju var dabut labaka razhotaja braucamo. Piemeram: Scott, Trek, Focus, Giant. Gandra var dabut Meridas, kuras ir Ok braucamie, protams japaskatas kads aprikojums. Domaju butu pratigak pa tadu naudas summu ( 130-140 ls ) butu nemt velosipedu bez amortizatoriem un jebkada veida disku brezem, ka dazhi labi citi dara. Jo letas disku bremzes kuras ir mehaniskas ir strunti, bet labas hidrauliskas maksa atbilstoshi un ar amortizatoriem ir ta, ka prieksh atputas braukashanas amortizatorus var dabut sakot no 100ls + un ari vel nav teikts ka bus labs. Amortizatori tikai sadardzina cenu uz pareja aprikojuma rekina bet realu labumu/gandarijumu tas nedos shadas cenu grupas velosipedam.

DeiViD
07-02-08, 19:20
Pēdējā laikā reti kurš velo ir bez amartizātoriem. :) Un es neteiktu, ka rockmachine ir pārcenotas. :)

Es personīgi iesaku paskatīties kādu no nosauktajiem brendiem pēdējajos postos apskatīties dzīvē un pašam izmest riņķi ar viņu. :)

ArtieB
07-02-08, 19:22
Man kā santimu pisējam,izdevās atrast šo http://www.euroshop.lv/velosipedi_motorolleri/kalnu_velosipedi/_merida_kalahari_4_sx_07/
Drusciņ virs lidzekļiem,bet gan jau sagrabināšu! :D

uldons
07-02-08, 19:27
Atrast ar tada cenu grupa maksimali labako iespejamo aprikojumu ricuku bez amortizatoriem ir iespejams un buus vienmer. Jaiet un jaskatas kas labak patik tikai. Neteicu ka Rockmachine butu parcenotas, vienkarsi to ka pa to cenu var dabut Velo no cita razhotaja kuram kautvai raamim varetu but patikamaka geometrija, kas padaritu vieglaku braukshanu. Sen sen atpakal mans pirmais velo ar bija Rockamchina pa 130 ls ar gumijas gredzenu amortizatoru ( nezinu ka lai precizak to nosauc ) un to vina nebija nekadas jegas ka vien lieks svars ( 1 kg jau noteikti ), un ja nebutu ta amortina, tad ir iespejams labaks aprikojums. Tas ir fakts !!!

DeiViD
07-02-08, 19:37
http://www.supercenas.lv/products.php?lang=lat&product=3297 rekur laikam tāds pats tik melnāks un par 1ls lētāks. :D

ArtieB
07-02-08, 19:46
Paldies,pa to latu nopirkšu tev alu! :D
Kādu rāmja izmēru vajag uz augumu,kas ir 190 cm?

uldons
07-02-08, 20:43
Hmm, ta ir gruti pateikt, jo bezmazvai katram razhotajam tie izmeri atskiras ( nav ta ka visiem butu pec vienadiem parametriem ) Tadel Tev butu vispareizak doties uz veikalu un piemeklet uz vietas savam augumam.

ArtieB
07-02-08, 20:52
Tad rit piekāpšu Gandrā,braucot no darba!

DeiViD
07-02-08, 21:42
Tev derētu 19' vai 20'

uldons
07-02-08, 22:12
Prieksh vina auguma noteikt 21 loti iespejams pat lielaks...

DeiViD
07-02-08, 22:20
Man pašam gandrīz 190cm ir un esmu braucis ar 19, 20, 21 rāmjiem un visi ērti. Tie izmēri ir tikai rāmja augstums. Var viņš ņemt kautvai 19' un pacelt bišku augstāk sēdekli. ;)

uldons
07-02-08, 22:22
Nuu, esmu braucis vairakus gadus loti nopietni reitenbraukshana, ir tomer atskiriba ....

ArtieB
07-02-08, 22:33
http://www.mongoose.com/mtn/ProductDetails.html?id=2248&enc=mtn%7C

Kinda šitas ieinteresēja,tik nesaprotu viņš 24" vai?
Specifikācijās rakstits BOYS OR GIRLS 24X13".
Laikam bērnu! :D

DeiViD
07-02-08, 22:34
24'' ir riteņa collas. Šis ir samērā mazs ritenis. Mazāks par tiem merida. :)

ArtieB
07-02-08, 22:36
Pē,turpinu meklēties!

DeiViD
07-02-08, 22:38
Labāk nevajag mongoose. Man pazīstamajam ir bmx mongoose un tāds štrunts visu laiku kautkas netā un jūk.

http://neostore.lv/item/VS-00002034/ :)

ArtieB
07-03-08, 00:01
Vecais,šito es iehavošu! :D

DeiViD
07-03-08, 00:06
A kas? Ielās būsi pamanāms izcelsies starp citiem. :D Velo pats par sevīm spridzeklis. :p

Tominjsh
07-03-08, 00:48
pljaa, klauni. Kaada atshkjiriiba kas uz raaamja rakstiits, Scott, trek, Focus, Merida vai kaads cits craps.
Jaaskataas no kaa ir viss paareejais salasiits un kas pie vienaadas komplektaacijas maksaa leetaak.

ArtieB
07-03-08, 00:53
Negribas gluži jau kautkādu Aist rāmi uz 20 kg! :D

Skatos un saprotu,ka pa manis doto summu nekas nespid,apdomājos un izdomāju,ka varētu palielināt lidz 200Ls,lai apaļš skaitlis! :)

http://www.fans.lv/index.php?option=catalog&task=view_product&category_id=188&product_id=560
Kā ar šo?Izskatās labāks par tiem iepriekšējiem...

Tominjsh
07-03-08, 01:38
izskataas labaak :D jaaa :D smukaaks :D

uz aatru aci shis liekas praatiigaaks:
http://www.gandrs.lv/veikals/kalnu-mtb-velosipedi/1284/

liidz 400Ls njemt ar miiksto dakshu priekshaa nav praata darbs, lieks smagums, jeegas nekaadas un taapat aatri izbeigsies. Peec 400 varbuut ka var saakt skatiities

ArtieB
07-03-08, 01:44
bet visiem tur ir tie mēsla amiši! :D
kā KHS?

Tominjsh
07-03-08, 01:56
nez kaadi vinji ir.

Ipio, riteni tak nepeerk vienam gadam. Nopeerk 1x normaalu un miers :D

aizej uz veikalu, panjem pabraukt kaadu pa tiem liidz 200Ls, kaa sleedzas utt un tad kaadu par ~500

nu ja nejutiisi atshkjiriibu, peerc pofig kaadu :D

DeiViD
07-03-08, 11:56
Nav obligāti jāpērk ritenis. :) Vari ''aizņemties'' uz nenoteiktu laiku kādu riteni vien gribi. :)

Iesaku aizbraukt uz burusports, ja nemaldos Čaka 149 viņi bij. Tur ir labi riteņi un tur es savējo pats nopirku. :) Cik atceros tur bij daudz riteņu zem 200ls arī. Interneta katalogā nav visi riteņi. ;)

ArtieB
07-03-08, 18:11
OK,bus brivdienās pa Rigu jāpaklejo.

07-03-08, 19:16
minos šobrīd ar KHS Alite team rāmītī sakarinātām detaļiņām. ir diezgan brutālos apstākļos un slodzītēs pabijis vairākus simtus km, nekādu pretenziju - viegls un samērā labi izturās, nelokās

ArtieB
07-04-08, 01:56
Laikam atradu kādu ņemšu!Merida Sub 20 '08 http://www2.merida-bikes.com/en_INT/Bikes.Detail.60

http://www.neoshop.lv/?module=products&product_id=35312&object_id=3809&language_id=1
Jūsu domas?

uldons
07-04-08, 11:20
Noteikti labak ir nbemt velosipdu zinama velo veikala, neka interneta. Jo garantijas apkopes un garantija ka tada ir svariga lieta. Ja pirksi internet veikala, tadta garantija vairak bus uz papira, reali kursh Tev vinam vares veikt tas noteiktas bezmaksas apkopes ? Skaties Gandraa, Trek, vai Ceesu ielaa veiokala V-Sports. Personigi es jau vairakus gadus savu velo uzticu tikai V-Sports meistaram, jo tas cilveks tiesam zin ko dara un ir viens no labakajiem meistariem LV. Tas tads siks info prieksh Tevis pasha.

DeiViD
07-04-08, 11:26
Tāpat jābrauc un jāskatās tie velosipēdi dzīvē, kad būsi kautkur tad atradīsi kaudzēm citus velosipēdus kas pašam patīk. :)

OzYs
07-26-08, 14:17
pasakaina diena. vai kaads man pievienosies marshrutaa vecaakji - carnikava + alus? :)

OzYs
07-26-08, 14:27
zvaniit 26663303

Taarps
07-26-08, 14:33
Vai arī Lielupe Sloka <->

Miezy
07-26-08, 16:05
pats lietoju merida fireball 2003 gada. Dabuju no drauga tiri pa brivu, ritenis lielisks.
http://images.freemarket.kiev.ua/images_goods/MERIDA/MERIDA-Fireball-Pro-2003.jpg
sajos 5 gados kas pagajusi ir ari 1 defekts radies, ko pats arī salaboju, bukse, kas nāk amīšiem apakšā aiz zobrata, kura rāmi satur kopā, vnk izdilusi un pakaļa kustējās, bet izdariju lielisku lietu un no sēdekļa apakšas to trubu tādā garumā nofleksēju un lietoju bukses vietā un viss bumbās nekustas bukse :)
Nezinu vai viņu var vēl k-kur nopirkt, bet ripo vnk lieliski vēl joptojām.

pagalms
07-26-08, 19:34
Klau, ir šeit kāds MTB/DH/vispār ekstrēmo nobraucienu entuziasts no Salaspils-Ķekava-Baldone rajoniem?
Vopšim lieta tāda, ka ir Daugavmalā mežā 4 5 gadi nebraukta meža trase. Daļa ir saglabājusies, bet nu lielākā daļa ir aizaugusi ar zālēm un visādiem citiem sūdiem. To visu ir iespējams atjaunot un būs superīga trase kur izārdīties, tikai nepieciešami cilvēki, kas būtu ar mieru tajā visā piedalīties, trasi atjaunot un pēc tam noplēst jumtu dragājot. Ir tur viss kas - stāvi nobraucienu, virāžas, džampi u.c. objekti. Ja uzrodas kāds, kas velas piedalīties tajā visā, droši var bliezt man PM, parādīšu kartē kur tas atrodas, sarunāsim strelku un parādīšu reāli kas tur kā ir bijis :)

krishax
07-26-08, 19:52
:) neesmu ne reizis tur braucis, bet cik stāstīts, ka trase patiešām laba.. ;) (ja vien nejaucu ar kādu citu) Bija pat doma agrāk rīkot Latvijas čempi kalnu riteņbraukšanā tur.. :)

pagalms
07-26-08, 20:11
Nu viņa ir tjipa kad no Salaspils puses pārbrauc pāri HES, pāri dambim, tieši nobraucot no dambja, tajā mežā kas kreisaja pusē. Vakardien tieši biju tur visu aplūkot ar vienu no tās trases veidotājiem. Par sačiem neko viņš neminēja, bet jā, cik izrādija kas un kā, trase tik tiesām interesanta un diezgan gara. Būtībā lielakā ķēpa tur būtu izpļaut zāli no tā visa un saskaldīt vienu koku kas uzgāzies līkumam virsū.
Kamēr vācās kopā gāžamais, tikmēr aizmīšos tapatās pats jau tur kaut ko patīrīt un parakt un katrā ziņā palīgi tikai welkomēti. :)

smartdevil
07-26-08, 20:35
nevaru iebraukt par tiem miikstajiem prieksheejiem amiishiem, cik cilveeku tik viedoklju, grizins.lv veikalnieks staastija ka vispaar nav jeega pirkt leetaaku dakshu par Ls100, ka taas parastaas ar vienakshaam atspereem iekshaa, nereguleejamaas nepildot savas funkcijas, bet atkal ir cilveeki, kas saka, ka ljoti liela atskjiriiba braukshanaa starp miikstai un cieto

to Miezy
kaa vinjam ar kvalitaati, cik esmu jautaajis par lidziigiem veikalaa, tad visi veikalnieki noliidzina liidz ar zemi, ieksh ZZK liekas ap Ls300 maksaaja, man kaadu laiku acis uz vinju krita, bet paraak daudz negatiivu atsauksmju salasiits

Tad vienaa veikalaa maaceeja teikt ka shie ar aizmugureejiem amiishiem ir domaati tiiri prieksh nobraucieniem un tamliidziigu braukshanu, ka prieksh ikdienas braukshanas pa asfaltu jaapieliek lielaaks speeks minoties

Tominjsh
07-26-08, 21:22
...

pareizi tev vien ir staastiits. prieksheejaas dakshas, kas maksaa zem 100... tad labaak bez. Es pat teiktu, ka zem 150 nav jeegas pat saakt skatiities...

Ar aizmugureejo ami ir visaadaam izklaideem paredzeeti baiki.
Saakot no city ar simbolisku aizmugureejo amiiti un 40cm platu seedekli lielam pilseeetas dibenam un beidzot ar DH baikiem.
Normaalam cilveekam, ja var atljauties, ir vajadziigs xc baiks aizmugureejo amiiti. Ja njem, tad jaanjem ar lockout. Prieksheejais amis ar jaanjem, kam shaada iespeeja ir.
Taadi briinumi kaa miezy linkaaa.... aizmirsti un neteeree naudu.... Ja gribi braucamo ar aizmugureejo ami, mekleee, kas izskataas shaadi
http://www.fullcycles.com/images/bmc-fs01-white-nude-07.jpg

DH paredzeets baiks buus kosmoss, bet tas nafig nav vajadziigs normaalam cilveekam, smags un pilniigi nelietojams ikdienaa, paredzeets tikai braukshanai lejup.

krishax
07-26-08, 21:49
klausi tominju ;) par aizmugurējo amīti, es pat nez vai tas ir vajdzīgs, ja vnk braukā pa pilsētu vai arī atpūtas pēc, pa meža taciņām. Paliks tikai smagāks ričuks un maksās samaksāsi lielāku naudu. Ja jau baigi drebinās pakaļu, tad car uzlikt biezķas riepas un gaisu mazliet nolaist, kas arī dos rezultātu braukšanas mīkstuma ziņā :)

Miezy
07-26-08, 23:34
smartdevil
nu mīties, grūti spriest, pa asfaltu, kad minu nepievēršu tik lielu nozīmi tam amītim pakaļējam, man jau tā viņš stāv diezgan ciets. Par mīšanos, nu ar visiem amīšu (aizmugurē) riteņiem ir grūtāk mīties nekā ar tiem, kuriem aizmugurē nav amīšu. Tā itkā nekas netraucē, vienīgais sēdeklis varēja būt ērtāks.

roliss
07-27-08, 02:10
Klau, ir šeit kāds MTB/DH/vispār ekstrēmo nobraucienu entuziasts no Salaspils-Ķekava-Baldone rajoniem?
Vopšim lieta tāda, ka ir Daugavmalā mežā 4 5 gadi nebraukta meža trase. Daļa ir saglabājusies, bet nu lielākā daļa ir aizaugusi ar zālēm un visādiem citiem sūdiem. To visu ir iespējams atjaunot un būs superīga trase kur izārdīties, tikai nepieciešami cilvēki, kas būtu ar mieru tajā visā piedalīties, trasi atjaunot un pēc tam noplēst jumtu dragājot. Ir tur viss kas - stāvi nobraucienu, virāžas, džampi u.c. objekti. Ja uzrodas kāds, kas velas piedalīties tajā visā, droši var bliezt man PM, parādīšu kartē kur tas atrodas, sarunāsim strelku un parādīšu reāli kas tur kā ir bijis :)

Kaadas bildes vajadziigas kaa tur izskataas un noraadi preciizu vietu googlemaps.

pagalms
07-27-08, 02:40
Precīzāku atrašānās vietu aizPMoju, bet bilžu gan man nav. Ekipēts esmu tikai ar 0,3mpix telefona kameru, bet varu mēģināt kaut ko sabildēt kad nākamreiz braukšu uz turieni.

Kasparz
07-27-08, 10:12
...
Kā jau te saka, pilsētai un mežam jāpērk hardtailu, susp dakšu vainu 100Ls+, vainu rigid. Visi tie lētā gala suntour un RS Dart ar lokautiem ir smukuma pēc, vēlāk nāksies lietot lokautu tai dakšai, ja vispār tas vēl strādās jo atspere būs sa****ta. Ir divas iespējas, pirkt velo par 600Ls+ normālai braukšanai ar susp dakšu, vai pirkt kādā forumā lietotu gonku xc un nomainīt sēdekli/iznesumu/pedāļus lai casual braucējam būtu ērti.
Kad vēl pats braucu, otrajam velo bija lēta susp dakša, ko izdevās nokaut pāris mēnešos, trešajam uzliku 100ls+ vērtu vidusmēra dakšu ar atsperi/eļlu, uzreiz cita braukšana, bet svara pēc vēlāk uzliku alumīnija rigid.

kvazi
07-30-08, 12:05

Kādam ir Arkādija tel. numurs?
Vai varbūt kāds var pateikt, kā viņu atrast? Iedot precīzas koordinātas no Google Earth? Kurā garāžā viņš darbojas?

Vai varbūt kādam ir kāds lieks/labs monobloks priekš šosejas velo? :>

Kasparz
07-30-08, 12:49
Kādu monobloku? ISIS, octalink, kubiku? Ar angļu, itāļu vītni?
Arkādijs atrodas pie šmerļa, adresi no galvas gan nezinu.

kvazi
08-27-08, 12:06
Kādam ir Arkādija tel. numurs?

Anyone?

TritoN
08-27-08, 15:22
67551403 , taads pirms kaada laika bij :D

kvazi
08-27-08, 15:56
Paldies, sazvanīju.

P.S. arkādijs ir the best.

nosaukums
10-07-08, 09:35
hmm diez vai pareizaa vieta, bet nu varbuut kaadam tieshi vaig ;)
paardodu zzk freeride riteni izskataas shitaads:
http://img134.imageshack.us/img134/527/zzkfulldj9.th.jpg (http://img134.imageshack.us/my.php?image=zzkfulldj9.jpg)http://img134.imageshack.us/images/thpix.gif (http://g.imageshack.us/thpix.php)
ZZK Freeride Sportisks visurgājējs ar 24 ātrumi, saliktas normaalaa, ne-leetuch gala detaljas. Nav priekšā amortiņa, lai būtu vieglāks (dziivoju 6ajaa staavaa bez lifta :D ), riepas piemērotas gan pilsētai, gan bezceļiem, ar garantiju līdz 06.03.2009 braukāts saudzīgi un ļoti labā stāvoklī, vests uz apkopi.
nobraukums : ~700 km :D
komplektaa atsleega, priekheejais halogeenlukturis, pakaljeejais sarkanais led lukturis, dubljusargi, pudele & tureklis, atsleega un sigma spidometrs.
Cipars: 199 Ls - peerkot maksaaju ~340 Ls

Tominjsh
10-08-08, 15:06
mhh, buuutu sarakstiijis vismaz kas staav virsuu ibio rio.....
700km ir maz, slinks esi bijis :D :D :D

EDITED: ok, pakaljaa var redzeet ka deore :D a kas citur? vispaar prieksh zzk daudz gribi :p

nosaukums
10-12-08, 17:23
http://img407.imageshack.us/img407/5093/zzkfrontgl6.th.jpg (http://img407.imageshack.us/my.php?image=zzkfrontgl6.jpg)

reku prieksha veel. man shkjiet sisteemas zinjaa visur bij taa deore seerija.

slinks, ne slinks a pa pilseetu daudz nepabrauksi... citur nav laika miities. :)
a tagad taisos paarvaakties, un shito liidzi nepakjershu... ja kaadam vaig labu riteni... luugtum.. ja nee ta sarunaas ar kaadu, noliks garaazhaa un vasaras saakumaa notirgos...

Kasparz
10-18-08, 17:24
Tad jau paņem jebkurus tējkannām paredzētos pedāļus ar CrMo asi un Alu korpusu.

OzYs
10-18-08, 17:36
mosh kaadam vajag velo kurs bija hanzenes piedaavaajumaa pavasarii? lietots maz, ideaalaa staavoklii :)

caspers
10-20-08, 19:47
Nu jā. Īstie veči brauc ar klipšiem, pārējie = mudaki.
Kurā veikalā esi redzējis tējkannu pedāļus zem 150 gr/pāris?

ja Tu min pedāļus, kas tad Tu esi ? .. :D
īsti vīri gāzes ručku uztin.. :D
rolllleri neskaitas :D

brachux
02-26-09, 18:26
smukās cenas:
http://www.trekveikals.lv/preces/jauns_veikals/26___28_februara_akcijas_velosipedi_ar_50_atlaidi/

smartdevil
02-26-09, 22:03
nemaz tik smukas nav, taas reaalaas tik uzskruuveetas
tiem pashiem leetajiem jau arii nekas nav virsu, njebojs arii peedaalji ir plastmasas :D

pagalms
02-26-09, 22:11
Es te nez vai tā var piedāvāt, bet kādu interesē Leaderfox Dragstar rāmis? :)

Tominjsh
02-26-09, 22:17
nemaz tik smukas nav, taas reaalaas tik uzskruuveetas
tiem pashiem leetajiem jau arii nekas nav virsu, njebojs arii peedaalji ir plastmasas :D

nu man ar gribeejaas ka nevis pa leeto, bet tik, cik tiem kraamiem buutu jaamaksaaa :)

kvazi
03-21-09, 22:32
Riepas šausmīgi ātri salasa stiklus, rodas caurumi/plaisas.
Nav kāds brīnumlīdzeklis, ko iepildīt caurumos, lai aizlāpītu/salīmētu/aizpildītu?

Tominjsh
03-21-09, 23:56
ja tev plaisaa riepas, tad nopeerc jaunas vai pajautaa paardeveejam, cik gadus skatlogaa saulee staaveejushas :D :D

a par stikliem - skaties kur brauc :D vai peerc ar lielaaku protektoru :D

kvazi
03-22-09, 00:10
Plaisas - vietās, no kurām stikli izrubināti.
Un es braucu ar slikiem.

SEA
03-22-09, 00:15
Tad ir jāpērk sliki ar kevlara slāni... :)

kvazi
03-22-09, 00:35
Cauri nedur, kevlara slānis, pat ja šitajām Continental GP ir, tad tikai aiz biezā gumijas slāņa, un gumijā stikli tomēr caurumus atstāj, kuri ar laiku mazāki nekļūst.

SEA
03-22-09, 01:22
Nah pa tādiem sīkumiem uztraukties... :confused: Man piemēram ir sliki ar kevlaru un tie virsējie caurumi netraucē... Ja būtu parastās riepas, tad no štruntiem pasargā kordu slānis... Bet ja sāk parādīties lielākas plaisas, kuras es šaubos parādīsies pārāk lielas kalpošanas periodā,, tad bizo uz bodi pēc jaunām riepām... :)

Varonis
03-22-09, 13:29
nav jau pārāk grūti uztaisīt ekstrēmo komplektiņu, nopērc mazizmēra riepu pumpi, pāris atslēgas, 6kantu komplektu katram gadienam, un rezerves kameru, ieliek to visu mazā jostas somiņā, vai taml, iemet mugurenē, vai piesien pie velo, un miers mājās. brauc kur un kā (un cik tālu) gribi, uz ceļa nepaliksi :)
ja kamera škiet par smagu, iemet līmes un ielāpu komplektu, cik ir lietoti, tad darbojas līp un turās ļoti labi, un laiku ar neaizņem daudz vairāk kā kameras nomaiņa.

Helmars
03-22-09, 18:06
Ķēdes izspiedēju arī vajag. Bez šī rīka bojātu ķēdi uz ceļa nesataisīt. Vēl plastmasas savilcēji var noderēt.

TritoN
03-23-09, 09:34
Rezerves kede arii netrauceetu , amurs un lauznis :) komplekts - nokomplekteets :D

krishax
03-23-09, 16:59
;) ķēdes izspiedējs, divas seskanšu atslēdziņas(var vēl piemest skrūvgriezi), kamera, pumpis.. vairāk neko nevajag.. :D

OzYs
04-18-09, 14:01
gribu paardot vienu no saviem velo, hidrauliskaas disku bremzes utt:
http://www.eoz.lv/attachment.php?attachmentid=8778&stc=1&d=1240052338
te buus kkaads rewiev: http://www.bikeradar.com/gear/category/bikes/mountain/product/aspect-45-08-28917

300 Ls un bonusaa naak spidometrs, kas kompensee cauro pakaleejo kameru :)

Gonzo
04-21-09, 20:01
Foršs pilsētas triāls (http://trinixy.ru/33448-velosipednyjj_parkur_130_mb.html)

OzYs
04-21-09, 21:31
tam velim, ko piedaavaaju spidometrs vairs bonusaa nenaak - kameru shodien servisaa saliimeeju par 2 Ls :shura:

AMX
04-21-09, 21:49
ja jau salīmēji - ko tad pārdod? :shura: laikam izjāts... :gygy:

OzYs
04-21-09, 21:55
da kaads izjaats, pat 500 km nav nobraukti. vienkaarshi man ***** nav vajadziigi 3 velo - saak truukt vietas kur tureet ;) richuks ir perfektaa staavoklii, pat labaaks nekaa jauns, jo ir jau iebraukts + izieta pirmaa apskate servisaa. un nejau deelj suuda uzdurtas kameras, kura maksaa 3 Ls, es to gribeeju paardot :shura:

Kristaps0
04-21-09, 22:26
tam velim, ko piedaavaaju spidometrs vairs bonusaa nenaak - kameru shodien servisaa saliimeeju par 2 Ls

A jauna kamera maksā 1.80 Ls ( gandrā ) :shura:

Mikasa
04-21-09, 22:38
Info -ZZK lētākās kameras
26" ar sporta ventīli -> 2.37 Ls
28" "tūrista" ar autoventīli -> 1.89 Ls

OzYs
04-21-09, 22:59
jaa jaa... pareekjiniet kaadi man buus transporta izdevumi, lai no vecmilgravja nokljuutu liidz juusu mineetajiem punktiem? :D 2 Ls lokaalajaa servisaa leetaakais variants :shura:

AMX
04-21-09, 23:02
kur tur ir serviss?

krishax
05-19-09, 16:45
nezinu, bet nu aizmugurējo pārslēdzēju nomainīt+saregulēt un bremžu klučus var pats easy nomainīt. Ķēdes nomaiņai un kasetes maiņai gan vajag speciālus instrumentus..

mrlobber
05-24-09, 19:13
Nus, kas šon SEB MTB 2. posmā piedalījās, kādi rezultāti? :shura:

kriii
05-24-09, 21:15
ew veči nezinat cik servisā maksā Aizmugurējā parslēdzēja, ķēdes, aizmugurējo zobu nomaiņa vēl bremžu klučus ar ( viss shimano ) CIK?

Man iekš TRASE ( Tērbatas iela, starp Lāčplēša un Ģertrūdes ) par dvacāru pagāšvasar nomainīja pakaļējo/priekšējo pārslēdzējus, šifterus, ķēdi, kaseti.

Tominjsh
05-24-09, 21:26
Man iekš TRASE ( Tērbatas iela, starp Lāčplēša un Ģertrūdes ) par dvacāru pagāšvasar nomainīja pakaļējo/priekšējo pārslēdzējus, šifterus, ķēdi, kaseti.
tas ir par darbu vai kopaa ar daljaam?

kriii
05-24-09, 21:27
Par darbu.

Tominjsh
05-24-09, 21:30
es jau sabijos :D

DeadlyShooter
05-24-09, 21:31
Kamōn.. kurš ritenim kameru līmē servisā? :eek: Tak nopērc remontkomplektu un pats salīmē. :cool:

Nē nu, ja riepas arī pumpē servisā, tad jau neko..

Helmars
05-24-09, 22:48
Normāli. 751 punkts m-elitē. Trase gan izrādījās vismaz 71 km gara, nevis solītie 65. Īpaši patika du***inie nobraucieni. Tās vietas bija pilnībā MTB apzīmējumam atbilstošas.

mrlobber
05-24-09, 22:57
Nu jā, viss sakrīt, jums divi apļi, tātad +6km, Tautas klasei sanāca +3, un es vēl domāju, vai man spidometrs nepareizi rāda, vai :doh: :D

Mikasa
05-24-09, 23:06
Tautas klase 742p

Tominjsh
06-02-09, 15:50
ko noziimee pa cik?
kaadus izveeleesies, tik arii maksaas

Kuuminsh
06-02-09, 16:30
2-3Ls spainī.
****.. tak konkrēti jālūr.
Pārslēdzēji var maksāt dažus latus un vairākus desmitus.

Helmars
06-02-09, 22:53
evelo.lv (http://www.evelo.lv/) tiek piedāvātas detaļas.

vimba_zlobnaja
06-02-09, 23:56
Nu tur arī dažām lietām ceņņiks...
Šādu (http://www.evelo.lv/?id=1928) paŗeju esmu pircis vairākas reizes ZZK un zinu toč ka nemaksāja vairāk par 20s. Par pārējām detaļām nemāku spriest, nav bijusi nepieciešamība akūti upgreidoties.

Tominjsh
06-03-09, 00:18
a ko tu gribi no xsporta? kaut kaa tak tas autoparks ir jaauztur :D

Kuuminsh
06-03-09, 07:36
evelo ir NESAMĒRĪGI dārgs.
Tur tās cenas ir +30% kā jebkurā parastā velobodē.

Alis
06-03-09, 10:43
Varbūt kāds jau ir apmainījis?

Tavs velosipēds jau morāli un fiziski ir novecojis? Gribi vietā jaunu, bet nezini, ko iesākt ar veco? Atved savu velo uz Burusportu un paņem vietā jaunu!
burusportā var mainīt veco riteni pret jaunu.
info www. burusports.lv
Mūsu speciālisti novērtēs Jūsu velosipēdu, veiks tam diagnostiku un noteiks jūsu vecā velosipēda vērtību.
Savu jauno velosipēdu varēsi iegādāties par zemāku cenu, kura samazināta, balstītoties uz vecā velo novērtējumu.
Jaunajam velosipēdam saņemsiet ne tikai servisa garantiju, bet arī bezmaksas tehniskās apkopes.
Neaizmirstiet arī, ka jūsu bērni mēdz izaugt no sava velosipēda ātrāk, nekā spēj to nolietot. Paņemsim arī Jūsu bērna velo.

P.S. mainot velosipēdu, būs nepieciešams jūsu personu apliecinošs dokuments;
P.S.S. akcija spēkā līdz 31.jūlijam, 2009

kriii
06-03-09, 13:37
nu b..e lētā gala shimano detaļas cik apmēram varētu izmaksāt?

Nu ***, lieto google.

http://veloveikals.lv/?sadala=4

Gonzo
07-30-09, 11:35
Kādi veloservisi tagad rullē un no kādiem jāturā pa gabalu?

Mikasa
07-30-09, 12:40
Aiz Gandra ir veloserviss, kur pagrabā onkulis pa ļoti demokrātiskām naudiņām veiks apkopi un remontu. Meistara telefons 26444654

Gonzo
07-30-09, 15:33
tam onkulītim ir arī vārds? salabos jēdzīgi?

brachux
07-30-09, 15:55
kāds varētu uz šito nogali iznomāt velo turētāju?

der gan uz jumta/reliņiem liekamais gan uz āķa..

Kristaps0
07-30-09, 16:06
Pārdodu ACERA priekšējā pārslēdžeja komplektu. Ļoti mazlietots. 7 Ls ..

Kristaps0
08-15-09, 22:20
Varbūt kādam garāžā, šķūni ... mētājas kāds nevajadzīgs, vecs, aprūsējis krievu laiku velo ( Turist, sprint utt., vajadzīgs tikai ar tievo rāmi ). Varētu par kādu latu vai 4paku jūs no tā atbrīvot :shura:

Rix
08-15-09, 23:31
Kaut kur pagrabā mētājas krievu laika sportiņš, nobružāts, mazliet upgreidots. Pašam ir cits, nemties negribas, mest ārā žēl.

Armands
08-23-09, 21:40
Ja kadam ir vajadziba privaati pa skaistam cenam varam sarunat kautko nomainit,pieregulet richukam-vajadzigie instrumenti ir, jeb kadas detalas dabut prieks MTB, ir ari visadi riteni pieejami uz sezonas beigam pa labam cenam lietoti ar visadam komplektacijam. Man pasam pieder www.trialparts.net, esam izplatitaji Baltija siem brendiem ! Taka droshi rakstat PZ jeb uz meilu Armands@trialparts.net ;)
Starpcitu pardodu ari divus ritenus pa sakarigam naudaam viens ir KHS Alite 500 pa 90Ls un otrs ir GT tachu ar advancetu komplektaciju,jaunais xt parsledzejs rear Magura LoiusaFR 180mm prieksejas disku bremzes utt pa 150ls tas iet.

Kristaps0
08-27-09, 21:25
ja kādam vajag varu atdot trīs vecus aplokus ( bez foto redzamajām riepām ) no kkādiem lētajiem velo + lētās rumbiņas un viena zvaigzne ar 6 zobratiem ..

4free, tik pašam jāsavāc :shura:

http://bildites.lv/images/jr617t9mt6szeuz1pkx.jpg

smartdevil
08-28-09, 09:25
tie laikam nav dubultie,ja?
Ja dubultie tad intereseetu.

Kristaps0
08-28-09, 09:30
Nav gan dubultie .. Parasti metāla aploki. Spieķi ar kautkādi metāla. Sitoties pret apmalēm diezgan viegli dabūt astotnieku. Cik varēju tik pataisnoju bez spieķatslēgas, bet maziņš astotnieciņš vēl ir . ja ir atslēdziņa tad pārdesmit minūtes var iztaisnot visus aplokus.

Armands pagaidām pieteicies uz šiem ratiem.

Gonzo
09-29-09, 21:08
Tirgoju nost savu divriteņu rumaku: Altrix Storm.

9803
Normāls braucamais - nekas īpašs, bet slikti arī nav.
Aizmugurē stāv Acera, priekšā gan tikai SIS. Ritošā daļa ir labā kārtībā. Rāmim nekādu mehānisku bojājumu nav, tikai mazliet noskrāpējusies krāsa zem ķēdes.
Protams, tas nav sacensību braucamais, bet pārbraucienos var doties mierīgi.:)
Pirms pārdošanas savedu kārtībā. Ir arī uzlikta jauna ķēde un kasete. Viss, kas ir redzams bildē (dubļusargi, sēdekļa polsteris, aizmugurējā gaisma, arī Sigmas kompītis), tiek dots līdzi.
Cena: 80 LVL

Armands
10-06-09, 14:27
piedod cena kosmoss, tad jau es savu Author 17collu ar hidrauliskam disenem, Xt parsl, utt esu ar mieru pa 140ls pardot !

Kristaps0
10-21-09, 17:50
Varbūt kādam būtu kāds lieks, lēts rāmītis ( 18-20 collas ) ar disku bremžu stiprinājumiem ?

Kristaps0
10-26-09, 23:05
Pārdodu šo rāmīti par ļoti labu cenu.

http://bildites.lv/images/ac6vxk2ft4q3ko3c3msq_thumb.jpg (http://bildites.lv/viewer.php?file=ac6vxk2ft4q3ko3c3msq.jpg)

Ideālā stāvoklī. Brauks ~ divas sezonas.

rumb
11-20-09, 16:37
Pārdodu JAUNU SHIMANO komplektu:

Shimano 770 klaņi 175 44-32-22
Shimano HG93 ķede
Shimano M760 11-32 Kasete

Viss jauns, kastītēs, viss tikai kopa un tikai par 150Ls :)

321
12-09-09, 13:52
http://img231.imageshack.us/img231/7734/sture.jpg

Sture un iznesums katrs 4 ls, sture aluminija 610 mm, iznesums lezens apm 9 cm.

Pasts info@vi-de.lv

Varonis
02-23-10, 17:35
Sveiki,
varbūt kāds vēlas tikt vaļā no sev nederīgiem velosipēdiem un to detaļām? vēlos par sīkcenām tos iegādāties, vislabāk jau Jelgavas pusē. detaļas vajdzīgas jauna guļvelo būvei.
pielikumā viens no senāk taisītajiem guļvelo.

Kuuminsh
02-23-10, 17:51
Varu iedot brusas un dēļus.
Šķiet ka kaut kur pažobelē ir spainis ar naglām :D

Aigars
02-23-10, 18:00
Man it kā garažā (pie psihenes) divi gab mētājas, bet es nez ko es ar viņiem gribu darīt - sataisīt, vai tomēr pirkt uz pavasari jaunus...

Aigars
03-04-10, 18:19
Gribētos vasarā (šajā vai nākamajā :shura:) ko līdzīgu: http://klab.lv/~hashtreck/374725.html Kungas, kurš ar mani? Lieku cerības uz kuuminshu. :>

noname
03-04-10, 18:38
šeit (http://www.lunky.com/index.php) arī interesanta lasāmviela, apkārt austrālijai

Aigars
03-04-10, 18:40
Ir arī Atpakaļ no Sibīrijas (http://www.cyclinghomefromsiberia.com/wordpress/), bet tam čalim dzīves točna nav. :)
Edit: laikam blogs aizvākts - tā vietā ir grāmata + DVD. Kaut kad varētu paķert, gan jau interesants lasāmais.

Kuuminsh
03-04-10, 18:59
Gribētos vasarā (šajā vai nākamajā :shura:) ko līdzīgu: http://klab.lv/~hashtreck/374725.html (http://klab.lv/%7Ehashtreck/374725.html) Kungas, kurš ar mani? Lieku cerības uz kuuminshu. :>

Hehe.. Lasu :)
Sākums čalim dikti cerīgs :>

Kuuminsh
03-04-10, 19:20
Aigar
DAY 1 19.Sep 45 km
DAY 2 20.Sep 88 km
DAY 3 21.Sep 85 km
DAY 4 22.Sep 126 km
DAY 5 23.Sep 142 km
DAY 6 24.Sep 138 km
DAY 7 25.Sep 189 km
DAY 8 26.Sep 199 km
DAY 9 27.Sep 111 km
-----------------------
Kopā 1123 km
-----------------------

Būšu lakonisks
EJ NA***!
Nebūs :)
Ja man sagribēsies jēlu dubsi un stīvas kājas... izdomāšu kādu mažak mokošu veidu :)

Tominjsh
03-04-10, 19:21
Būšu lakonisks
EJ NA***!
Ja man sagribēsies jēlu dubsi un stīvas kājas... izdomāšu kādu mažak mokošu veidu :)

ai da labi, nekaa baiga tur nemaz ar nav.

Aigars
03-04-10, 19:21
XJS, ar tādu jau tik pa Eiropas ceļiem. Jelgavā tu pēc piena tālāk par 1.ģimnāziju (vai Uzvaras parku pa otru pusi) ar zobiem savā vietā neaizbrauksi. :D

Aigar
Būšu lakonisks
EJ NA***!
Ja man sagribēsies jēlu dubsi un stīvas kājas... izdomāšu kādu mažak mokošu veidu :)Nu... Nebūtu tas svimpis izdomājis močīt uz Peipusu, tur nevienu dienu nebūtu pat tuvu 200 bijis. OK, arī tie sub100 pa to kalnaino apvidu ir smagi, bet nu peizāža... :o OK, braukšu viens. :beee:

Kuuminsh
03-04-10, 19:28
Da **** es to Peipesu. **** es visus tos sūda kalnus.
na***.
Nebūs.
Fpezdu.

Tominjsh
03-04-10, 19:35
Da **** es to Peipesu. **** es visus tos sūda kalnus.
na***.
Nebūs.
Fpezdu.

chicken :tongue:

noname
03-04-10, 19:45
Būšu lakonisks
EJ NA***!

sisītis :shura:
vētrainajā jaunībā tika regulāri braukts no rīgas uz sabili ar visu mantību uz muguras, aizņēma kādas ēēm 4-5 stundas ar pīppauzēm, te uz visu dienu 150-200 km nav nekas pa normālu segumu

mrlobber
03-04-10, 22:26
Kaspar, jauks braucamais :D Sev arī rudenī šosejnieku paņēmu :banana:

smartdevil
03-04-10, 22:47
Nesen te njeemaas par taam kjeedes mainjaam un kopshanaam.
Tikko iznjeemu no pilnas apkopes savu piena vaagji, kursh kopsh pirkshanas 5-6 gadi atpakalj, tika braukts bez apkopeem, iznjemot eļļošana. Braukts ap 1500km gadaa.
Jutos paarsteigts,uzzinot, ka nomainiit tikai nepiecieshams trosiiti un veel vienu siikumu, tik nesapratu par ko runa, jo bljodinjas un gultnji esot bijushi kaartiibaa. Samaksaaju uz ziemas atlaideem par visu tikai 15 lashus.
Taa kaa - braukt vajag maaceet. ;) :beee:

noname
03-04-10, 23:13
8k km un jāmaina tikai trose ? tikai nevajag ja :gygy:

Kuuminsh
03-04-10, 23:30
moš viņš visus tos 8k stiepa velo uz muguras.
Neviens nebija pateicis ka uz velo sēžas un brauc :>

Vai otrs variants... velo ir tāds hlams vai tādā stāvoklī ka tur nav ko remontēt :>
Servisā paņēma 15Ls, apčurāja ratus un atdeva :>

jurezzz
03-04-10, 23:33
A kkas ir? Pilniigi iespeejams ... Tas ir atkariigs no taa, kaa tu brauc, un kaada tev ir attiksme pret ricuku ... ja vins tev ir priks lidosanas un leksanas tad ir iespeeja, ka jau peec divaam nedeljaam bus kaut kas jaamaina ... :) Tak što ir no kaa maaciities ...:ok:

mrlobber
03-04-10, 23:41
Aha. Bet rāmis ar ratiem jau nav nesaraujami saistīti, tādēļ uzlabojumiem tajā frontē, loģiski, ka būs prioritāte :)

Kādiem ratiem tu pats dotu priekšroku? (laiks sākt spamot arī par citām tēmām ārpus kompjiem un auto :D)