PDA

View Full Version : Mazs un ekonomisks papelacs, ieteikumus lūdzu

Pages : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9

Kashelz
06-17-09, 01:50
Tur taa saape, ka es neko nezinu par tiem diizeljiem, dzineeju attistiibu un funkcionalitaati, tapec prasu! Taa nav bendziina bmw stihija kas mani skar, ar traktoriem nekad ilglaiciigi neesmu braucis, manaa pazinju lokaa dizelji arii ir reta suga :shura:

Kapec es domaaju labak diizeli panjemt kaadi ir tas, ka dizeljiem parasti cik zinu nav taa, ka pedal to the metal un rij 3x vairaak ka braucot senjojot, bendziiniekiem ir noveerota taada nianse, ka ar 1.3 litriem dzineju var dabut videejo 10 - 11 litri uz 100, ja kartiigi min, a ja senjo tad mazaak eed. Man labaak patiktos taa, ka es minu, nekas nenotiek, neeed 3x vairaak nebraucot ka opis, nemaaku ta braukt :D

vimba_zlobnaja
06-17-09, 02:13
Tev nepatiks ko es ieteikšu kašelz - vecs (var arī pirms 90.tā gada) pasāts ar turbīnu. Neēd, neko 5L jau daudz būs, bet kuzovs parasti izpuvis. Gribu labāku kuzovu - attiecīgi arī ēdīs vairāk. Un te neiet runa par liels auto, mazs auto. Idieālu traktoru nesameklēsi... Nav tāda.

Kashelz
06-17-09, 02:32
Tev nepatiks ko es ieteikšu kašelz - vecs (var arī pirms 90.tā gada) pasāts ar turbīnu. Neēd, neko 5L jau daudz būs, bet kuzovs parasti izpuvis. Gribu labāku kuzovu - attiecīgi arī ēdīs vairāk. Un te neiet runa par liels auto, mazs auto. Idieālu traktoru nesameklēsi... Nav tāda.
Tas ir varbut zini kaads konkreets dzinejs ar dzineja kodu, skatos, ka, piemeeram, golpiem arii nak dafigaa tie dzineeji viecie diizelji, atshkjiras bez turbo, ir ar turbo TD, tad vel ir kaut kads turbo TD ar intercuuleri laikam.

Tas ka sapujis, tas taa mazaak, tik daudz lai turas kopa, prieksh skates aizmetinat caurumus un ar mastiku nosmereet nebutu probleema, tapec jau mekleeju leetu, jo reali esmu redzeejis taadus shrotus, par ko prasa kosmosu ka bail paliek :doh:

aspms
06-17-09, 08:25
bla.. Kashelz, zb jau- nah sarežģīt dzīvi? tev jau man šķiet 3x teica par 2.golfu/pasātu (dīzeļi tur bija tikai divi 2.golfam- kā jau teici viens ar intercooleri)

reku bla pat līdz Rīgai tev nevajadzēs braukt: http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/volkswagen/golf-2/fbemb.html

Tominjsh
06-17-09, 08:54
mljaaa, atkal asaras. Meklees tachku par 300latiem peec konkreeta motora koda.... wahahahahahahaaaa

Zini kaa ir jaadara ar 300Ls mashiinaam? jaaizvelas peec tiiraakaa salona un garaakaas teh apskates, nochekojot, vai kaut kas aiz stuura nenokritiis. Un tad jaabrauc, kameer izjuuk vai beidzas apskate. Tad jaapaardod. Viss.

ieteikumi, motora kodi, veel kaut kas.... blad, cik desmitus tuukstoshu tu taisies nobraukt pa to pusgadu?

es iesaku pagasta sabiedriskaa transporta operatora piedaavaataas iespeejas.

Kashelz
06-17-09, 12:10
Tu ko, man bratinjam bija 1.6 karburators VW Jeta, es tev teikshu nemaz tik suudiigs auto nebija, pa kapeikaam pirka, skati arii izgaaja kad beidzaas un pec tam vel paardeva pa normalu cenu, tb saliidzinot ar to pa cik noprika, pa tik ari padveva :shura:

Un tam uzraksts kriize auto, lol :)

caspers
06-17-09, 16:59
nu peec tautiibas esmu krievs :) bet visu muuzhu maacos latvieshu skolaas :) lielaakaa dalja manu pazinju nezin ka es esmu krievs jo man nav akcenta :)
un tas ka tavu taksistu slengu nesaprotu nenoziimee ka man jaadodas uz krieviju :)
noteikti ja saaktu runaat biznesa valodaa un kaadu maarketinga terminu piejauktu klaat tu arii nezinaatu :)
pasists gan tu esi biki :)

man pat pilnīgi necelas rokas akutko rakstīt.. redz jo viens te itkā baigo slengu nesaprot..
ja gribi kādma piesieties , tad dari to kādam citām.. GET life..

Tominjsh
06-17-09, 18:39
meitenes........... :cool:

atkaartoshos veelreiz......... :nono:

Snakez
06-17-09, 19:18
man pat pilnīgi necelas rokas akutko rakstīt.. redz jo viens te itkā baigo slengu nesaprot..
ja gribi kādma piesieties , tad dari to kādam citām.. GET life..

es tev cilveeciigi paprasiiju :)

caspers
06-17-09, 23:27
es tev cilveeciigi paprasiiju :)

Vienreiz jau var.. bet vairākas reizes, tas sāk palikt neinteresanti :shura:

Varonis
06-18-09, 01:04
vai ir kāds zinātnisks pētijums, kas pierāda, ka mazs vecs pepelacs būs ekonomiskāks par lielu vecu pepelacu?

piemēram opel omega ar 2,0i dzinēju, kas ēd 8l, izturīga piekare, komforts-nekratās pa bedrēm utt utt?
piemēram toyota yaris ar 1,2 dzinēju kas ēd 8,5l, ir mazs neērts un kratīgs, ar dārgām rezerves daļām utt utt?

servisā tev pateiks - "vāj mīlīt, kur tev jauks mazs pepelacs, labs ir, no tevis par darbu prasīsim tikai puscenu"

Snakez
06-18-09, 01:48
Vienreiz jau var.. bet vairākas reizes, tas sāk palikt neinteresanti :shura:

izskataas ka tu pats nezini atbildi :)

Kashelz
06-18-09, 11:58
Tas tak visiem skaidrs, ka mazaaks, tas ir vieglaaks pec svara, auto bus ekonomiskaaks, jo tam pasham dzineejam jaapielieto mazaak speeka, lai iekustinaatu kuzavu. Panjem jebkuru auto, pabrauc ar vinju, pec tam pieseedini pilnu ar cilvekiem + bagazjniekaa saliec vel kartupeljmaisus, redzeesi kaa paterinjsh pieaug kosmosa lielumaa :shura:

Un ne jau visiem mazajiem ta piekare ir tik slikta, ir shroti ko var laust un lasut un maz pliist :)

Varonis
06-18-09, 20:37
ok, tā arī ir taisnība.

bet man līdz šim zināmais visekonomiskākais mazais pepelacs ir VW Lupo. tam reklāmā bij teikts 3,5? vai cik tur litri dīzelīša. var pavērot atsauksmes par to verķi, cilvēki stāsta, ka tas verķis ēd krietni vien vairāk. pat līdz 6 un 7 litri uz simts km.

šitai te tēva 95.g omegai ar pensionārveidīgu braukšanu izdevās izspiest 7,8l :) (benz.) es jau negribu pierunāt ka jāpērk omega. bet tīri tā, salīdzināšanas pēc. ka tā starpība patēriņā var nebūt tik liela, kā pierasts - ka tipa lielie vāģi neēdot mazāk par 10l utml.

Tominjsh
06-18-09, 21:28
tas lupo ir ar 1.2tdi

zem 3litri eed uz shosejas un protams ne uz 120. Pilseetaa 4 vai cik tur reaali eed, ja:
1. Ir ar tiptronic
1.a - ar to mega krapu, kas pie krustojumiem automaatiski slaapeejas
2. Ir normaals diizelis ieliets
3. nav ne kondicioniera, ne klimatkontroles (nav uzstaadiits)
4. ir pareiza izmeera riepa bez dublju protektora.
5. Tam motoram nav 400k aiz muguras (vaacieshi nez kaadeelj savus 3L lupo zem 200k iisti nemaz netirgo)

Ahuuna daargajiem A2 pateerinjsh ir tikai nedaudz lielaaks kaa 3L, tachu jaaizpildaas augstaakmineetajiem priekshnoteikumiem

EDITED: btw, kaads no igaunijai tuvaak dziivojoshiem diizelistiem vareetu notesteet un iemest feedbacku, kaa mainaas pateerinjsh, ielejoties Statoil tur un te..............

sTYLEeX
06-18-09, 22:18
šitai te tēva 95.g omegai ar pensionārveidīgu braukšanu izdevās izspiest 7,8l :) (benz.) es jau negribu pierunāt ka jāpērk omega. bet tīri tā, salīdzināšanas pēc. ka tā starpība patēriņā var nebūt tik liela, kā pierasts - ka tipa lielie vāģi neēdot mazāk par 10l utml.
Tas jau baigi daudz, ar patstāvīgo pilnpiedziņu un ne to mierīgāko braukšanas stilu ir dabūts mazliet zem 7l uz 100 km ārpus pilsētas.

EDITED: btw, kaads no igaunijai tuvaak dziivojoshiem diizelistiem vareetu notesteet un iemest feedbacku, kaa mainaas pateerinjsh, ielejoties Statoil tur un te..............
Ir baumas, ka igauņiem labāka degviela nekā pie mums?

Tominjsh
06-18-09, 22:24
mhm, taa saka. Diizelj pezho nieciigais 5,5 uz shosejas esot pie taa pasha aatruma nokritis par procentiem 20

sTYLEeX
06-18-09, 22:59
Hm, pirms pāris gadiem kaut kā nejutu atšķirību starp igauņu benžu un mūsējo, bet, krievu benžu ielejot, gan rodas sajūta, ka iet labāk. Vienīgais patēriņus neesmu vēl salīdzinājis, būs jāpamēģina, ja atcerēšos.

Tominjsh
06-18-09, 23:07
te gan runa par diizeli

ORiONz
06-18-09, 23:10
bet man līdz šim zināmais visekonomiskākais mazais pepelacs ir VW Lupo. tam reklāmā bij teikts 3,5? vai cik tur litri dīzelīša. var pavērot atsauksmes par to verķi, cilvēki stāsta, ka tas verķis ēd krietni vien vairāk. pat līdz 6 un 7 litri uz simts km.

katram tacu skaidrs, ka ja tu spied to lupo virs 2,5k rpm tad arī viņš sāk rīt neatkarīgi no motora tilpuma. un arī ar 3l motoru var braukt ekonomiski.
svarīgi lai motors nav nojats un lai butu sapratiga masas/tilpuma attieciba. zinu, ka kaut kadiem kraisleriem neatceros kuram modelim 2.5 motors rij mazak ka 2.

Instigater
06-19-09, 10:06
BMW E34 2.0 vai 2.5 neatkarīgi no motora (M20 vai M50, M50TU) apetītes bija vienādas, M20 2.0 pa pilsētu oficiālajā dokumentā pat ēda par 0.1 litru vairāk nekā 2.5 brālis.

Bender
06-19-09, 10:19
mhm, taa saka. Diizelj pezho nieciigais 5,5 uz shosejas esot pie taa pasha aatruma nokritis par procentiem 20

tikai tā iemesla pēc, ka braukšanas ātruma starpība ir vismaz 20 km/h

pie mums neviens nebrauc zem 110km/h - tur ne ātrāk par +5km/h no zīmes.

par to Lupo 3L runājot - ir protams maz, bet kad paskatās, cik maksā riepas (parastās neder), tad nafig to ekonomiju neffajag. lētāk ir braukt ar parastu tīseli, kas rij tos pašus 5-5,5

Instigater
06-19-09, 10:50
Kas tad trīslitru Lupo riepām vainas? Liek parastās un parastajiem diskiem un miers, nu nevar neko ūbersamudrīt, citādi tas auto maksātu 5x dārgāk.

Pēc apraksta izklausās pēc ļoti laba lupo, kurš nav pārāk uzblīdis ar nevajadzigām fīčām, toties iebūstota performance. ;-)

To achieve this the 3L was significantly changed from the standard Lupo to include:
Lupo 3L

* 1.2 litre 3-cylinder diesel engine with turbocharger and direct injection (61 hp, 140 Nm)
* Use of light-weight aluminum and magnesium alloys for doors, bonnet, rear-hatch, seat frames, engine block, wheels, suspension system etc. to achieve a weight of only 830 kg (1830 lb)
* Tiptronic gearbox
* Engine start/stop automatic to avoid long idling periods
* Low rolling resistance tires
* battery location moved to boot for better weight distribution

Tominjsh
06-19-09, 11:24
tikai tā iemesla pēc, ka braukšanas ātruma starpība ir vismaz 20 km/h

pie mums neviens nebrauc zem 110km/h - tur ne ātrāk par +5km/h no zīmes.

par to Lupo 3L runājot - ir protams maz, bet kad paskatās, cik maksā riepas (parastās neder), tad nafig to ekonomiju neffajag. lētāk ir braukt ar parastu tīseli, kas rij tos pašus 5-5,5

ka tu lasiit neproti... Es mineeju ka pie taa pasha aatruma. Tadeelj ar jautaaju, vai taa ir konkreetaa motora iipashiibu iipatniiba vai tas noveerojams ar kaadam citam.

A par lupo riepaam - nekas mega jau tur nav, jaaizveelas vienas no 2-3 ar samazinaatu rites pretestiibu. Cenas starpiibas tur nav, tikai nebuus "sporta", "mega lietus" protektors, kas latvieshiem taa patiik

Bender
06-19-09, 11:31
nav starpības degvielas patēriņā pie mums un ārzemēs. tas ietaupījums rodas uz nesaraustītu, vienmērīgu braukšanu.

Tominjsh
06-19-09, 11:46
nu hjundaist........
Nu ja tu esi taads aamurs un nespeej saprast rakstiito, tad jaanjos peldeet neej....

Lai varbuut pat tev buutu saprotams - taisns celjsh, ilgstoshs 90 = starpiiba starp lv un est ar lv statoil diizeli un est statoil diizeli = ~-20% peec mashiinas kompja.

Kaa tev veel skaidraak pateikt?

Bet par to peldeeshanu jaanjos, es nopietni..

Bender
06-19-09, 11:55
pļe
http://www.spritmonitor.de/en/detail/180526.html

pēti - pēdējie braucieni ir mierīgā režīmā, bez liekas pedal to the metal. vnk vienmērīgi ar mūsu bendžu. tai pat laika tiklīdz sāc kaut vai mazliet ātrā braukt, ka jāsāk biežāk apdzīt 1-2 litri ir klāt. pēdējā lapā ganrīz viss ir Saldus - Rīga. ceļš nemainās - mainās braukšanas stils.
kaut ko var nobīdīt uz segumu, bet ne vairāk par 5-7 %

EDIT: izlaboju linku

Tominjsh
06-19-09, 12:14
kursh shobriid peedeejos postos runaa par degvielas pateerinja izmainjaam atkariibaa no braukshanas stila? es nevienu, iznjemot tevi, neredzu

Bender
06-19-09, 12:22
vecais - nu nav iespējams nobraukt 2 vienādām mašīnām (vai vienai divreiz) ar vienādu braukšanas stilu un vienādiem laika apstākļiem to paša ceļa posmu ar dažādām degvielam bākā tā lai salīdzīnāt objektīvi patēriņu. da kaut vai tas pats vējš mainās un viens brauc otram pakaļā.
ja starpība degvielas kvalitātē arī ir, tad ne vairāk par tiem pašiem 5-10%. manuprāt tie 3-4 litri uz 600-700 km var būt norakstāmi uz dajebko, ne tikai kvalitāti.

ko esmu reāli manījis, tad ar Shell V-Power (tipa 95.ultima) mans braucamais kustās atsaucīgāk.

Tominjsh
06-19-09, 12:28
da :doh::doh:

Bender
06-19-09, 12:31
ehh... nav vērts laikam.
моя твоя не понимать. твоя моя не хочет понимать.

caspers
06-19-09, 15:23
Tominjsh izstabbā sēžot būs grūti saprast kautko ap mašinām...
Un netici, visam, kas ir rakstīts netā...

aspms
06-19-09, 15:35
Jā labāk paklausīties visādus wannabe guru ar gada stāžu vai vispār baltajām tiesībām! :shura:

Tominjsh
06-19-09, 15:39
Tominjsh izstabbā sēžot būs grūti saprast kautko ap mašinām...
Un netici, visam, kas ir rakstīts netā...
jaaa, es seezhu stuurii un nekad nevienu mashiinu neesmu redzeejis.
Manu komentaaru par sho sadalju shajaa forumaa mekleet ieprieksh.

Atver vaardniicu un paarbaudi savu pareizrakstiibu, savaadaak neviens darbaa nenjems, kad vecaaki vairs kabatas naudu nedos

Btw, tu jau arii neticeesi, zemaak atteelaa redzamaa jauniibas miilestiiba (tb šujmashiina ar 1.6sohc) liidz 100km/h gaaja tieshi taapat, kaa labi 2.5tds un 3.5 bavaarijas 5 seerijas krapi.
Taapat tu neticeesi, ka 2.2dohc preluuda no shiis miskastes leenaam prom iet saaka tikai peec 80km/h
taapat ar neticeesi, ka piekraameeta liidz ruchkai ar izpuuteeju pa zemi eeda pie 110km/h tikai videeji 5,3litrus njammas

http://eoz.lv/attachment.php?attachmentid=9158&stc=1&d=1245415682

taapat tu neticeesi, ka rs2000 2.0DOHC ir labaakais taa laika motors un piekare vadaamiibas zinjaa neatkariigi no pasmagaas buudas.... ( un neskatoties uz uztureeshanas cipariem tajaa laikaa)

tak paseedi stuuri pats, mazuli, un paurbini degunu veel nedaudz pie monitora, pirms ar muti saakt braukt

ORiONz
06-19-09, 17:01
Tomiņam jūtas aizskāra :D

Wallaby
06-19-09, 17:02
jaaa, es seezhu stuurii un nekad nevienu mashiinu neesmu redzeejis.
Manu komentaaru par sho sadalju shajaa forumaa mekleet ieprieksh.

Btw, tu jau arii neticeesi, zemaak atteelaa redzamaa jauniibas miilestiiba (tb šujmashiina ar 1.6sohc) liidz 100km/h gaaja tieshi taapat, kaa labi 2.5tds un 3.5 bavaarijas 5 seerijas krapi.
Taapat tu neticeesi, ka 2.2doch preluuda no shiis miskastes leenaam prom iet saaka tikai peec 80km/h
taapat ar neticeesi, ka piekraameeta liidz ruchkai ar izpuuteeju pa zemi eeda pie 110km/h tikai videeji 5,3litrus njammas

taapat tu neticeesi, ka rs2000 2.0DOCH ir labaakais taa laika motors un piekare vadaamiibas zinjaa neatkariigo no pasmagaas buudas.... ( un neskatoties uz uztureeshanas cipariem tajaa laikaa)

tak paseedi stuuri pats, mazuli, un paurbini degunu veel nedaudz pie monitora, pirms ar muti saakt braukt

MuaHA.HA! Gāja vienādi skaļuma ziņā vai virziena ziņā? :D:D:D:D

Tominjsh
06-19-09, 17:03
da zb tie pumpainie monitoru varonji :D

MuaHA.HA! Gāja vienādi skaļuma ziņā vai virziena ziņā? :D:D:D:D
virzienaa un uzraaviena :beee:
skaljuma zinjaa klusaak viennoziimiigi. Nebija jau vaacieshu graboshais chetrcilindru drankjis, kursh grab jau pie ruupniicas vaartiem :)

Wallaby
06-19-09, 17:12
Kur tu izrāvi 2,5 un 3,5 litriem četrus cilindrus? tas ir Ho un Toy grabuļiem varbūt, bet bavāriešiem jau pie 2 litri ir 6 cilindri. Tā ka trūkst konsekvences.

Tominjsh
06-19-09, 17:13
bhhhhhhh. Kur es teicu ka 2.5 un 3.5 ir ar chetriem podiem.

Es saliidzinaaju, ka tas japaanju 4podu briinums jebkuros apstaakljos bija klusaaks par jebkuru vaacieshu 4podu briinumu, arii jaunaaku

Wallaby
06-19-09, 17:20
labi nestrīdēšos, tas būtu nedaudz pastulbi salīdzināt vienu brīnumu ar otru.

Tominjsh
06-19-09, 17:23
pats par to skanju pajautaaji :)

Wallaby
06-19-09, 17:25
Nezinu par pavisam jaunajiem, bet esmu braucis 90-to gadu vidus japāņos. Trobele pie slodzes ir nejēgā. Radio var slēgt ārā, jo jēgas no tā nav vienalga. :D

P.S. Mašīnas bija tehniskā kārtībā.

Tominjsh
06-19-09, 17:31
cik atceros, tad pie eljljas mainjas intervaala beigaam skanja mainiijaas juutami, taapat arii no ielietas eļļas, vismaz konkreetajam. Taa kaa man uz redlaina nekad nebija neviens puteklis, tad mainiiju pie 7-8k km. pie 13k/14k pirms mainiishanas motora skaljums bija diezgan savaadaaks :D

Katraa zinjaa, ja kaads piedaavaatu taadu pashu, tikai ar 1.6dohc vai 1.8vti......

kaa uzvedaas hondu 1.4/1.5 nemotori, nav ne mazaakaas nojausmas

Un mazdas nav japaanis, mazdas ir zhigulis :) :)
ar kojotiem nav sanaacis sastapties

EXimo
06-19-09, 17:41
Atļaušos piebilst nākotnei, ka korekti ir DOHC un SOHC/OHC (Dual/Single OverHead Camshaft) :)

Par mazdām gan nesapratu, kas pa vainu. :beee: (Ja neskaita 323 Mio bezmotorus un kkādus 121 jokus :D)

Tominjsh
06-19-09, 17:45
es kaut kur nepareizi uzrakstiiju?
vai tev nepatiik mazie burti? :beee:

mazdas ir zhigulji :shura: 121 ir labaakais, kas no mazdaam ir, viss cits ir veel sliktaaks.
121 veelams tajaa pseidokabrio versijaa :D

aspms
06-19-09, 17:52
ar kojotiem nav sanaacis sastapties

Salīdzinot ar taviem iespaidiem (jo pats tos dohc nevienu neesmu mēģinājis) tad par kojotiem varu teikt to pašu 1.8VTI un 1.8VVTLi ir labākais no benzīniekiem skatoties pēc cēliena/patēriņa ratio un tai pat laikā ar jūtamu cēlienu! ;)

ORiONz
06-19-09, 17:58
Da tie japāņi vispār prot tikai fēnus un šujmašīnas taisīt. Ko tu vari no tādiem gribēt? :D

EXimo
06-19-09, 18:02
es kaut kur nepareizi uzrakstiiju?
vai tev nepatiik mazie burti? :beee:

1.6soch 2.2doch 2.0DOCH 1.6doch

:pffgetlost:

Tominjsh
06-19-09, 18:04
ORIONz, ka tik reiz senaa pagatneee nebuushu tevi pie kaada zaljaaa piesmeejis.... :beee: bet nu krutas šujmashiinas :D

es tik nevaru saprast, kas tas iisti par diivaino 1.8VTI tajaas hondaas paraadaas. Vinji tika likti ljoti maz... Tachu neticaas, ka tas buutu kojota motors. Kojoti tak nemaak no 1.8 dabuut 169 lopinjus aaraa

:pffgetlost:

ui, toch :sorry:

aspms
06-19-09, 18:09
es tik nevaru saprast, kas tas iisti par diivaino 1.8VTI tajaas hondaas paraadaas. Vinji tika likti ljoti maz... Tachu neticaas, ka tas buutu kojota motors. Kojoti tak nemaak no 1.8 dabuut 169 lopinjus aaraa

Kojots "biku" pieķīlējot to agregātu uz VTLi ir dabūjis 192lopiņus :gygy: (tas ir bez turbas)

Tominjsh
06-19-09, 18:12
98 gadaa...?

mobile raada 12 1.8VTI civicus :D visi vagoni un viens hechbeks :D

EDITED: hechbeks tomeer smuki vaakots :D

aspms
06-19-09, 18:15
98 gadaa...?
Plašākai publikas daļai tos jaudīgākos krāmus sāka štancēt sākot no 99g. vismaz celicai (hvz moš kautkādām TS corollām pat 98g.- jo tanī gadā pēc wiki datiem parādījās VTLi)

Tominjsh
06-19-09, 18:19
nu tiem britu civiciem vinjus lika 98. uun 99. gadaa

mrlobber
06-19-09, 19:00
mazdas ir zhigulji :shura: 121 ir labaakais, kas no mazdaam ir, viss cits ir veel sliktaaks.

tikai netiršam :beee: :shura:

aspms
06-19-09, 19:05
slobber, labāk pastāsti, kurš pēc kārtas zhigs tev jau šis ir? :shura:

Aigars
06-19-09, 19:10
pie mums neviens nebrauc zem 110km/h - tur ne ātrāk par +5km/h no zīmes
ej nošaujies
aizvien mazāk atrodas tādi, kam ekonomija ir svešs vārds un degvielas patēriņš po

Nezinu par pavisam jaunajiem, bet esmu braucis 90-to gadu vidus japāņos. Trobele pie slodzes ir nejēgā. Radio var slēgt ārā, jo jēgas no tā nav vienalga.
jaunais civiks ar 1.8 hvz ko dzied smuki uzrāvienos...

vimba_zlobnaja
06-19-09, 22:17
Blinc, nu tāds spams... Topika nosaukums ir MAZS un EKONOMISKS auto. Daudzzirrdzīgie aparāti pēc definīcijas nevar būt ekonomiski, jo mēs nedzīvojam vācijā kur uz darbu jābrauc 100km pa ideālu štrāsi ar vienmērīgu ātrumu.

Tominjsh
06-19-09, 22:47
vienkaarshi topica teema sen jau ir izsmelta

Kashelz
06-19-09, 23:51
Taa piekakaajushi un demagogjiju dzen :shura:

Labaak rakstat kaadas tachkas jums ir un kaads ir degvielas paterinjsh normaali braucot, man nav ko piebilst, ir kaadi 11 litri uz 100 km ar 525i BMW, varbut pat vairaak, shad tad bavaarieti iestumdu plakaniski un man prieks ka ir pakaljas piedzinja ar lsd, nav tas puljkjsi jaarausta :)

Bet ir slikta puse, esoshajam auto ja min, tad rij daudz, gribeetu kaadu ekonomisko luzni, ar kuru var miit, var nemiit, atshkjiriibas nekaadas dizjaas pateerinjaa. Ir redzeti un citi saka, braucot uz 90 vai 140 km/h degvielas paterinjsh pieaug ljoti minimaali. Atziistat ar kuriem drapakiem taa ir? :D Jasaka, ka, lai nu cik ekonimisks auto butu un saimnieks saka, man sanaak vairaak ja braucu es! :doh:

Martinss
06-20-09, 02:20
Man ar sirņiku 2.0i sanāk kaut kādi 10-11l pa pilsētu, pa štrāsi ir dabūts 7.6 velkot. Vidēji kādi 9-11l, atkarībā kādā režīmā brauc. :D
Un jā bloķis arī drīz būs. :shura:

mrlobber
06-20-09, 02:29
Ir redzeti un citi saka, braucot uz 90 vai 140 km/h degvielas paterinjsh pieaug ljoti minimaali.

Šis gan izklausās pēc reāla BS :D

Kashelz
06-20-09, 02:49
Šis gan izklausās pēc reāla BS :D
Cik zinu kaut kaadam vecam Volkswaagenam ar 1.6 bendziinu laikam taa bija, ~ 100 un 140+ shkjirba bija tik kaads 1 - 1.5 litri vairaak pa shtraasi, airodinamika ta tai mashiinai nekaada :confused:

noname
06-20-09, 11:11
121 veelams tajaa pseidokabrio versijaa :D

izskatās, ka tomiņš mazdas tikai uz bildēm ir redzējis :shura:

Tominjsh
06-20-09, 11:13
nu ja tev taa liekas............ :beee:
pasham kaut kaadu mistisku kljuudu deelj ir bijushi divi zhigulji un regulaars sakars ir bijis ar veel vismaz 4-5

Kashelz, tev saka, ka tava izveele ir etalons vai macinjsh ar siiknaudu. Un vareesi braukt arii reibumaa :shura:

noname
06-20-09, 11:46
kā tev neiet :shura:
divreiz uzkāpt uz 121-ā grābekļa, otrreiz nostrādāja tas norullējamais jumts, ja ? :D

Tominjsh
06-20-09, 11:51
nu ruleejamais jumts jau vismaz veel glaabtu situaaciju :D

121 vispaar csdd regjistree? vajadzeetu aizliegt ar likumu 121 un mazdas kaa taadas :D

mrlobber
06-20-09, 12:16
Vajadzēs man konsultatīvajā padomē ierosināt likumdošanas izmaiņas, kas Tomiņam vispār aizliegtu atrasties uz ceļa, izņemot gadījumus, kad viņš pārvietojas ar Mazdām :emo: :D

Tominjsh
06-20-09, 12:24
neee, tikai ne to :D tad es emigreeju :D

Snakez
06-20-09, 17:12
Taa piekakaajushi un demagogjiju dzen :shura:

Labaak rakstat kaadas tachkas jums ir un kaads ir degvielas paterinjsh normaali braucot, man nav ko piebilst, ir kaadi 11 litri uz 100 km ar 525i BMW, varbut pat vairaak, shad tad bavaarieti iestumdu plakaniski un man prieks ka ir pakaljas piedzinja ar lsd, nav tas puljkjsi jaarausta :)

Bet ir slikta puse, esoshajam auto ja min, tad rij daudz, gribeetu kaadu ekonomisko luzni, ar kuru var miit, var nemiit, atshkjiriibas nekaadas dizjaas pateerinjaa. Ir redzeti un citi saka, braucot uz 90 vai 140 km/h degvielas paterinjsh pieaug ljoti minimaali. Atziistat ar kuriem drapakiem taa ir? :D Jasaka, ka, lai nu cik ekonimisks auto butu un saimnieks saka, man sanaak vairaak ja braucu es! :doh:

volvo s60 D5 uzmet chipu, buus ap 170 lopiem un nenormaalajiem nm :) var norm pagonkot un iipashi pateerinjsh nepieaug :)

aspms
06-20-09, 17:19
bla Kashelz, nah te aģitē spamerus? :doh: Vajadzētu tev papelacu- sen jau būtu nopircis! :beee:

Tominjsh
06-20-09, 17:25
nu cilveekam gribas pasapnjot :shura:

ooooo, mums te arii chipotaaji ir, kaa izraadaas... lol

Snakez
06-20-09, 17:32
nu cilveekam gribas pasapnjot :shura:

ooooo, mums te arii chipotaaji ir, kaa izraadaas... lol

es teicu ka es pats chipoju ? :doh: :)
buutu baigais noiets tad protams iemaaciitos :)
ebayaa gan vajadziigie vadi maksaa ap 1k eiro :) bet var dabuut pa 180-200 ls to vadu :) bet ar vienu reizi atmaksaajas tas vads :)

Tominjsh
06-20-09, 17:34
es nebiju domaajis ka tu pats chipo....

pasmiineeju par to, ka ja nochipo tad ir WOW :shura: te daljai noteikti nedriikst dod neko jaudiigaaku par 50zs. Veelams, lai jaudiigaakais paarvietoshanaas liidzeklis buutu k2, tramvajs un taksometrs :beee:

Snakez
06-20-09, 17:43
es nebiju domaajis ka tu pats chipo....

pasmiineeju par to, ka ja nochipo tad ir WOW :shura: te daljai noteikti nedriikst dod neko jaudiigaaku par 50zs. Veelams, lai jaudiigaakais paarvietoshanaas liidzeklis buutu k2, tramvajs un taksometrs :beee:

ar 50 zs jau no krustojuma nevar aizlaisties nevienam netrauceejot kuri ir aizmuguree :D :D
tam konkreetam volvo par ko runaaju, ljoti jaudas pieaugums bija juutams, un pateerinjsh samazinaajies :) ielejot 7 litrus saljaras kompis raada 160 km :) taa ka prieksh 170 lopiem (standartaa 130 ) un kkur ap 400nm griezes moments (cik standartaa nez) pamazs pateerinjsh :)
bet redz var remap ecu veel uz lielaakaam jaudaam...
piemeeram s60 ar 163 lopiem var uzdziit uz 202-210 lopiem un no 340 nm uz 420 nm :) gribeetu izjust raavienu shim te ar 420 nm :)

Tominjsh
06-20-09, 17:51
volvo un diizelis nav nekaada gonku mashiina :D
kaut gan d5 rulzzz

genius
06-20-09, 17:54
davai davai, vajag topiku Ocojam savus dīzeļus un bendzīniekus :emo:

kurš vairāk Zirgus Uzocos...

Tominjsh
06-20-09, 17:58
lielaaka jeega buutu no secensiibaam "kursh vairaak km bez bremzeem pilseetaa var nobraukt"..... Forums mieriigaaks kljuutu :D

Snakez
06-20-09, 17:58
volvo un diizelis nav nekaada gonku mashiina :D
kaut gan d5 rulzzz

nu peec shitaa D5 328 bembis ir meesls ... kaut arii vienaadi gadi... (peec uzbuuves vareetu buut bembis vieglaaks, slinkums mekleet)
tam bembim jaudas juutami mazaak :D
un braucot pa shtraasi ap 100-110 km/h jaaspiezh pedaalis griidaa lai kaadu apdziitu :D bet braucot ar to volvo peec pieradu iespiezhot pedaali griidaa vnk aizlido garaam mashiinaam :D
kapec nav gonku mashiina ? :D ja brauksi kaa pensionaars tad vareesi vairaak gruust tajaa mashiinaa nekaa kad pabiezhaak ljausi "izkakaaties" tai mashiinai :)
labpraat izskaastu ar d5 twin turbo :) incanti kaa uzvedas tas agregaats

Tominjsh
06-20-09, 18:02
328 un bembji peec definiicijas ir meesli :shura: (aiziet, aiziet klope... :beee: )
volvo peec definiicijas nav gonku mashiinas :)

gonku mashiinas ir citas

Snakez
06-20-09, 18:10
328 un bembji peec definiicijas ir meesli :shura: (aiziet, aiziet klope... :beee: )
volvo peec definiicijas nav gonku mashiinas :)

gonku mashiinas ir citas

s60-r ir gonku mashiina :beee:

josi
06-20-09, 18:15

Tikai nezin kapēc visus auto mēģina salīdzināt tieši ar BMW, rekā pat gondisti un dīzelisti slienājas :D

Snakez
06-20-09, 18:18
Tikai nezin kapēc visus auto mēģina salīdzināt tieši ar BMW, rekā pat gondisti un dīzelisti slienājas :D

taapeec ka ir stereotips ka bmw ir jaudas etalons :D tas ir ja kaadam ir bembis taatad tam bembim ir milziiga jauda :D

bornbad
06-20-09, 18:25
Nju tas 328i jau tāda malolitražka vien ir! 2.8i dzinējs ar 193 lopiem - nu kam tāds der? :D Tik nevajag aizmirst, ka 2.8i BMW ražoja līdz 2000.gadam (so mūžību atpakaļ), kad Volvo vēl pat plānos nebija ražot to D5! ;)

genius
06-20-09, 18:37
tad labāk 330d ar čipu uz 250Zs (reāliem ur pakaļējā tilta) un 500Nm....

Tominjsh
06-20-09, 18:49
s60-r ir gonku mashiina :beee:
teoreeetiski....

Snakez
06-20-09, 19:26
Nju tas 328i jau tāda malolitražka vien ir! 2.8i dzinējs ar 193 lopiem - nu kam tāds der? :D Tik nevajag aizmirst, ka 2.8i BMW ražoja līdz 2000.gadam (so mūžību atpakaļ), kad Volvo vēl pat plānos nebija ražot to D5! ;)

oj sajaucu ar 325

josi
06-20-09, 19:30
Parunāsim vēl mazliet un nonāksim pie 318 :D

Aigars
06-21-09, 12:43
ar 50 zs jau no krustojuma nevar aizlaisties nevienam netrauceejot kuri ir aizmuguree :D :D
mhhh...
dzīves mērķis - kā kingam aizbraukt krustā visātrāk :shura:
aizvien vairāk saprotu nah šajā zemē ir tād pakaļa :beee:

Instigater
06-21-09, 13:36
Nu gan sarakstījuši! Parasti noteikums ir viens - pie viena motora modeļa ir jāņem lielākais tilpums no mazākā cilindru skaita.

Ja par dīzeļiem runājam, tad, jo niknāka turba, jo mazāk dīzelis ēd pie vieglas kājas, jo jauda tiek nosmelta uz ekoloģijas rēķina - pieaug NOx izmeši (par laimi Latvijas čipotājiem, tos šeit nemēra).

Dīzelis vienmēr būs ekonomiskāks par benzīnu, jo dīzeļa cilindrā špricē iekšā degvielu tik, cik nepieciešams un tā vienmēr tiek sadedzināta līdz galam, jo kompresija cilindrā vienmēr ir augsta. Benzīna motoros degvielu nevar aizdedzināt zem kādas konkrētas proporcijas, cik esmu lasījis, tad japāņi esmot izspieduši 1:22, kas esmot bijis ūber. Benzīna dzinējam jauda regulējas ar kompresiju cilindrā.

Snakez
06-21-09, 14:51
mhhh...
dzīves mērķis - kā kingam aizbraukt krustā visātrāk :shura:
aizvien vairāk saprotu nah šajā zemē ir tād pakaļa :beee:

es taa netiecu :D
vnk nedriikst trauceet citiem satiksmes daliibniekiem :D

Wallaby
06-21-09, 14:56
Nez, es te arvien biežāk pārvietojos ar sievas 316-to. Uz trases 6,5 L, pilsētā korķos kādi 9, vidējais aptuveni 7,5-8 L/100 km. Un var, var pirmais aiziet no luksofora - ja blakus ir tikai žiguļi un zapiņi... :beee:

Aigars
06-21-09, 15:54
vnk nedriikst trauceet citiem satiksmes daliibniekiem :D
nu nez
ja kādam mudakam aiz manis jāsteidzas vairāk, welkamēts vazāties agresīvi un atrauties punktus vai nonest kādu gājēju
neies jau deldēt motoru un nervus tikai tāpēc, ka aizmugurē kukurūzers vai haizivs ar jauno krievu ārdās :ok:

Instigater
06-21-09, 16:38
Wallaby, kā tu tik daudz vari dabūt, bosiites 140lopu kompots vidēji tagad vasarā tērē 7.4. Kāda jēga no 316i, ja neiet un ēd tikpat, cik 318ti? :-D

Tu taču arī zini to BMW likumu par lielāko tilpumu no cilindru skaita.

Wallaby
06-21-09, 16:56
Man tahometra bulta dzīvojas kaut kur labajā pusē visu laiku. Un ātrumi man ir nedaudz savādāki, kā citiem... nu grūti pāriet no sava šķūnīša uz 1,6 motoru...

Instigater
06-21-09, 17:23
A kāpēc bija jākāpj atpakaļ uz sievas auto?

Wallaby
06-21-09, 17:35
Pēc 9 mēnešu bezdarba vairs nevaru katru dienu braukt ar 4.4 litriem... Tagad tik tā, pa brīvdienām kur pabraucu, lai gultņi neierūsē...

Instigater
06-21-09, 17:42
Nu ta jau nav tik traki. Būs darbs, tad atkal vizināsies.

Skunsss
06-22-09, 19:22
Kādi varētu būt iemesli pēkšņai akķa nāvei ?
Man 8 mēn. vecs aķķis var nav spējīgs pielaist autiņu - nosprāga pie benzīntanka :doh:

sTYLEeX
06-22-09, 19:35
Uzlādēšana nelīdz?

Skunsss
06-22-09, 19:46
Uzlādēšana nelīdz?

Mājās uzliku lādēties - uzlādēju ->figa .

12.8v rāda taču starteri iegriezt nevar .....

Tominjsh
06-22-09, 20:10
mini 3 reizes :D
bet akjis tad laikam nebuus vainiigs :) lampas straadaa? ievilkt var?

Skunsss
06-22-09, 20:18
mini 3 reizes :D
bet akjis tad laikam nebuus vainiigs :) lampas straadaa? ievilkt var?

Nu ieliku citu aķi ,100% strādājošu,ar to viss strādā .

Ar "sprāgoni" - tik centrālā atslēga strādā :D

Gints
06-22-09, 20:22
Ieslēdz uguņus meiģini startēt ;
1. uguņi nodziest ((gandrīz ) mērīt spriegumu startējot ) , aķis vai vadi ap aķi .
2. uguņi nedziest starteris vai vadi ap starteri .
3. Masu skatīt obligāt jebkurā gadijumā .
vai daži citi varianti ...........

Skunsss
06-22-09, 21:26
Apskatiiju tos vadus- viens masas vads ir pusparluuzis ,tieshaam deel shitaada nieka var izlaadeeties akjis ? :eek::doh:

Update :

1. uguņi nodziest ((gandrīz )startējot ) , aķis vai vadi ap aķi .

Buus vien jaabrauc uz servisu ...

Gints
06-22-09, 23:15
Ja esi Liepājas pusē , vari piebraukt pie manis , V. N. D . taisās sūtīt uz autoelektriķa kursiem , Ha, Ha , .

Skunsss
06-25-09, 16:46
Nolēmu ka pārdošu savu pepelacu kamēr nav par vēlu(t.i. tehniskā apskate beigusies)- no motora sāk eļļa "suloties" :doh::shura:

Nevienam negribās seksu ar škodu Felicia - lēti pa kādiem 250-300ls ?:shura:

Tominjsh
06-25-09, 17:36
ja tu tieshi tik daudz piemaksaa, tad kaads vareetu domaat par taadu kaunu :D

Instigater
06-25-09, 18:22
Skunss, dod bildes un sīkāku aprakstu, varbūt tēvam iesmērēšu ;-)

Skunsss
06-25-09, 19:31
Instigater tu neesi man ienaidnieks :ok: :shura:

Bildes
http://yy.lv/download.php?f=54315

Kāds tur apraksts - skaties bildēs :shura:

Kā jau visām Felicijām virspusēja korozija (kas gan netraucē iziet TA).

Reizi gadā jaregulē vārsti(pat jaunām:D - šveiki rullz:shura:).

Patēriņš hvz jo šogad vārsti nav regulēti :D - taču pēc regulēšanas 8.5 - 9 litri.

Paskaļš jaunais ģenerators - servisā pateica ka visticamāk "labie" meistari par 150 latiem ielikuši "jaunu" ģeneratoru ar beigtu gultni.
Taču strādāt strādā - 14.7v dod arā stabili.

Visi "pirksti" jauni - TA lika nomainīt(vienīgo ko atrada kur piekasīties).
Kā jau minēju no kaut kurienes sācis kaut kas sūkties(moš eļļa - bet neesmu kursā cik liela škrobe)

Nu no punka a uz punktu b tikt var.
No attāluma pat tīri labi izkatās:shura:

Wallaby
06-25-09, 20:13
Visi pārējie ir ienaidnieki?

Skunsss
06-25-09, 20:15
Visi pārējie ir ienaidnieki?

To es tāpat pateicu - joka pēc :beee::D

aspms
06-25-09, 21:34
Kashelz, šrots jau iepirkts vai tikai pa tukšo pļūtīji? :shura:

Instigater
06-25-09, 21:56

...
:puke:
Fu***, es labākus auto jau šrotā nododu.

Skunsss
06-25-09, 22:09
:puke:
Fu***, es labākus auto jau šrotā nododu.

Nu uz to jau viss iet :shura:

Kashelz
06-25-09, 22:32
Kashelz, šrots jau iepirkts vai tikai pa tukšo pļūtīji? :shura:
Nee, nav iepirkts, nedeg galiigi :shura:

Shitaadu kaku toch nee, pagaidaam gaidu razkladu par vienu diizelja 2. Golphu, esot kkads defekts, ja bus luuzjnja cena, mozj savakshu! :D

Tominjsh
06-25-09, 22:46
Reizi gadā jaregulē vārsti(pat jaunām:D - šveiki rullz:shura:)
ko tu piipeee? dod man ar: peerku kilogramu - maksaaju cashaa :D :shura:

Skunsss
06-25-09, 22:50
ko tu piipeee? dod man ar: peerku kilogramu - maksaaju cashaa :D :shura:

Раз в год, вне зависимости от величины пробега

В дополнение к перечисленным в предыдущем подразделе проверкам:

· На моделях 1.3 л производите проверку и регулировку клапанных зазоров (см. Раздел Проверка и регулировка клапанных зазоров (модели 1.3 л)).

:shura::shura:

Iz grāmatiņas kas nāca kopā ar pepelacu :shura:

Aigars
06-25-09, 23:52
tb tās grāmatiņas, kuru var nopirkt tuvākajā saimniecības tirgū un kuras autori ir slāvi?

Skunsss
06-25-09, 23:56
tb tās grāmatiņas, kuru var nopirkt tuvākajā saimniecības tirgū un kuras autori ir slāvi?

Nea šitā grāmatiņa bija komplektācijā no paša sākuma ...

Kaibinjsh
06-26-09, 07:49
A vai tad šim tur iekšā nav VAG saimes motors? :confused:

Instigater
06-26-09, 08:49
Kamēr Škodu nenopirka VW, tikmēr nav gan. Kāreiz šitā felīcija varētu būt vēl pirmspirkuma variants.

JANKS
06-26-09, 09:09

Bildes
http://yy.lv/download.php?f=54315

Kāds tur apraksts - skaties bildēs :shura:

Kā jau visām Felicijām virspusēja korozija (kas gan netraucē iziet TA).

Reizi gadā jaregulē vārsti(pat jaunām:D - šveiki rullz:shura:).

Patēriņš hvz jo šogad vārsti nav regulēti :D - taču pēc regulēšanas 8.5 - 9 litri.

Paskaļš jaunais ģenerators - servisā pateica ka visticamāk "labie" meistari par 150 latiem ielikuši "jaunu" ģeneratoru ar beigtu gultni.
Taču strādāt strādā - 14.7v dod arā stabili.

Visi "pirksti" jauni - TA lika nomainīt(vienīgo ko atrada kur piekasīties).
Kā jau minēju no kaut kurienes sācis kaut kas sūkties(moš eļļa - bet neesmu kursā cik liela škrobe)

Nu no punka a uz punktu b tikt var.
No attāluma pat tīri labi izkatās:shura:

haha tu man atgaadinaaji shito pashu optimistu :shura: (http://ziza.ru/2009/06/17/khoroshaja_mashina_pochti_novaja.html)

Skunsss
06-26-09, 11:08
A vai tad šim tur iekšā nav VAG saimes motors? :confused:

Oriģinālais škodas motors .

Skunsss
06-26-09, 11:11
haha tu man atgaadinaaji shito pashu optimistu :shura: (http://ziza.ru/2009/06/17/khoroshaja_mashina_pochti_novaja.html)

Nu i salidzināji :beee::D

Ja kas atradu jau klientu kas vinju pa 300ls nopirks (šorīt no rīta apostīja un atzina par labu esam :shura: ):beee::D

Kaibinjsh
06-26-09, 12:12
Tev sirdsapziņa pēc tam nemocīs? :eek:

Tominjsh
06-26-09, 12:37
tagad ir kriize, kuru tagad interesee sirdsapzinja... :D

Skunsss
06-26-09, 18:46
Nu ko tauta iesakiet kādu lūzni tagad pirkt - domāts ne man -mammai :shura:

Tīri 2 reiz nedēļā uz tirgu braukt :D

Vairāk par 350Ls viņa negrib izdot.

Ps.Izskatās ka būšu "atsaldēts" Opel Fronterists :shura:

aspms
06-27-09, 12:57
Moš kāds var pacienāt ar atslēdziņu priekš VAG-COM diagnostikas softa (311 vai 409) pirms sāku meklēt pa nezināmas izcelsmes lapelēm! :o

Vēl interesē arī strādājošs KPower (vēlams ENG versija :shura:)

edit: VAG-COM griežas (thx to DeadlyShooter) un KPower laikam pietiek ar demo! :)

Skunsss
06-27-09, 17:24
Nu moins izskatās ka es savu Uberpepelac'u nenopārdošu:doh::D

Viens ķertais fordists Dubultos man "pakaļā" iebrauca- apstājos pie gājēju pārejas lai palaisu kājāmgājēju....

No sitiena škoda "aizripoja" 70cm-100cm uz priekšu un iemaucās 3'jā Golfā...

Tagad man drusku sāp mugura bet autiņam netaisās ciet bagāžnieks- dzelži ielocīti 3cm uz iekšu kopā ar visu bamperi.

Njā ,jautri pavadīta diena....

mrlobber
06-27-09, 17:33
Kur fordistam OCTA? :)

noname
06-27-09, 17:36
citos laikos tāds fordists dabūtu uzreiz tev nopirkt pepelacu :shura:

JANKS
06-27-09, 18:05
nu nu, kaadi 3cm, ja taa feliicija buut saspiesta starp divaam mashiinaam, tad buutu shitaapat :D (http://www.youtube.com/watch?v=cv2s4bNIZzg)

Skunsss
06-27-09, 18:37
nu nu, kaadi 3cm, ja taa feliicija buut saspiesta starp divaam mashiinaam, tad buutu shitaapat :D (http://www.youtube.com/watch?v=cv2s4bNIZzg)

Saspiesta nebija- vienk. aizripoja uz priekšu no sitiena...

Instigater
06-27-09, 18:43
Bijājumus visiem auto segs fordists.

Slammer
06-27-09, 18:57
Rakņājoties pa resursiem uzdūros ļoti labai vietējās izcelmes grāmatiņai - kā ekonomiski braukt. Viegli lasāma.
Tiesa krievu valodā.
Resurss: http://molylat.lv/images/scans/iskusstvo-ekonomii-topliva.pdf

Instigater
06-27-09, 19:47
Rakņājoties pa resursiem uzdūros ļoti labai vietējās izcelmes grāmatiņai - kā ekonomiski braukt. Viegli lasāma.
Tiesa krievu valodā.
Resurss: http://molylat.lv/images/scans/iskusstvo-ekonomii-topliva.pdf

Nekā jauna, cenšos pielietot, bet mans ego neļauj braukt tik mierīgi. :D

Kaibinjsh
06-29-09, 08:29
Uz automātu jau ar tā "brošura" neattiecas. Šis tak robus pa savam krāmē un neitrālajā neripina. Un tā kā manam papelacam ir variators, tā jau ir pavisam cita lieta, ne ta automāts, ne mehāniskā :D

Starp citu kādas ir mirstošas lambda zondes pazīmes? Vai tas ka reizēm pazūd Powaaa.T.i.šim pajāt kā es spaidu pedāli, tur savus r.p.m. (1,5k) un viss. Bet tas ir ~ uz 3 sekundēm un ne biežāk kā 2-3 reizes mēnesī, pie neiesiluša motora. Bračkas Octavia līdzīgi simptomi bija mirstošai lambda zondei.

Kashelz
06-29-09, 19:55
Man BMW arii taa darija, kad kljuda kompii bija ilgu laiku, pa shtraasi saaka eest 12+ litrus un pedaali braucot vareja reizem spiest, reizem nee, nekas nenotika, pats no sevis riistijaas randomiski. Toreiz izputejam gumija bija parplisusi un izputejs zemaaks palika, ka rezultataa zonde tika sasista! :doh:

Skunsss
06-29-09, 22:22
Fāteris šodien nopirka vecu pepelacu Opel Omega 1989g(es esmu nolēmis savu Feliciju vēl drusku pamocīt, kamēr nav beigusies tehniskā apskate -tad uz norakstīšanu ),un tā kā šis vēl tik liks tiesības man deva to godu aizvest autiņu no Jūrmalas Csdd.

Notika pirkšanas -pārdošanas cēliens.
Pirms tam Omega tika nedaudz apostīta un itkā viss bija normas līmenī.

Taču kā tikko es ielīdu un iedarbināju aizdedzi -nosprāga ģenerators un aķis ar bija praktiski tukšs:shura:

Tā nu svaigi pirktais pepelacs tika aiztumts uz tuvāko "autoservisu"- to kas pie šrota:D

Slammer
06-29-09, 22:40
Uz automātu jau ar tā "brošura" neattiecas. Šis tak robus pa savam krāmē un neitrālajā neripina. Un tā kā manam papelacam ir variators, tā jau ir pavisam cita lieta, ne ta automāts, ne mehāniskā :D

Starp citu kādas ir mirstošas lambda zondes pazīmes? Vai tas ka reizēm pazūd Powaaa.T.i.šim pajāt kā es spaidu pedāli, tur savus r.p.m. (1,5k) un viss. Bet tas ir ~ uz 3 sekundēm un ne biežāk kā 2-3 reizes mēnesī, pie neiesiluša motora. Bračkas Octavia līdzīgi simptomi bija mirstošai lambda zondei.
emm, nu tur ir minēts 23. lapā par slēgšanu gaitā uz neitrālo.. bet kamēr viņš nenomainīs savu mehāniku uz automātu un tādu joku neveiks 14 gadus, tikmēr es netaisos tādus jokus taisīt :shura:

jonyz
06-29-09, 23:02
kaadus tik luuznjus cilveeki neiepeerk,kad gribeeju savu omega b pa 500 notirgot visi tik centaas cenu uz kriizes reekjina nosist uz 400-350 :eek:,labi ka nepaardevu,tagad sievai sava mashiina un man mieriigs praats :) ,vismaz manu audi neaiztiek.

Kashelz
06-30-09, 01:19
Atsaucaas luudzu visi tie, kam ir BMW automashiina ar 2.0 un 2.5 dzinejiem, M50 dzinejs, 24 vaarsti, motori, kas naak ieksh 3. serijas E36 un 5. sserijas E34! Velaakiem neinteresees.

Un taadi, kas maak atvert kaubi, pielikt pirkstu un pateikt silts vai aukst viens elements, elektriibu nedabuus, nesatraucaas :)

Instigater
06-30-09, 09:01
Droseļvārsta temperatūra jāčeko?

Kashelz
06-30-09, 15:07
Droseļvārsta temperatūra jāčeko?
Jap, vai var kaads siltam motoram shodienas klimataa, kad uzsilis dzinejs lidz darba temperatura pielikt pirkstu pie droseljvarsta korpusa un nochekot ir jams karsts vai nee, pirksti neapsvils, tik karsts vinjs nav.

Savam vakar iechekoju un man silst visu laiku, bus jaatvieno taa funkcija laikam, neticu ka tagad vasaraa buutu apsildei jastradaa, bet termostatu speciaalo mekleet diez vai sanaaks ejoshu un lietotu.

Instigater
06-30-09, 15:32
Atvieno to apsildi pavisam nost, ziemā vispār vērsies lopā un nekas slikts nenotiks, jo nav jau karbūzis, kurš šādi var aizsalt.

Kashelz
06-30-09, 15:37
Atvieno to apsildi pavisam nost, ziemā vispār vērsies lopā un nekas slikts nenotiks, jo nav jau karbūzis, kurš šādi var aizsalt.
Taa pat itkaa veras normaali, vienkaarshi gribetu salidzinat ka citiem ir (man samatuuni nepatiik, gribu vairaak vai mazaak stock orgjinaalu), sev es to visu salikshu pa taisno ar izlaistu droseljvarstu apsildes sistemaa :D

Instigater
06-30-09, 15:56
Nu, ja veras normāli, tad vienalga, teorētiski vajadzētu būt bišku siltam.

Kashelz
06-30-09, 16:01
Nu, ja veras normāli, tad vienalga, teorētiski vajadzētu būt bišku siltam.
Tad javeras butu vel labaak. Silts nedaudz vinjsh buutu jau no taa, ka motortelpa pati uzsilst, bet ne jau karstam tik cik udens dzeseshanas temp. Un aizdoma, ka butu korekti ziemaa silt, nevis vasaraa.

gartanjan
07-09-09, 11:54
Ir radusies vajadzība pēc transporta līdzekļa pārvietošanās vajadzībām no punkta A uz punktu B. Galvenā prasība ekonomisks (ar nemotoru) un lēts (zem 1 k Ls). Nav vajadzīgs pirmā svaiguma (der ap 15 gadus jauni). Golfi nepatīk. Un vēlviens nosacījums, lai sievai vajadzības gadījumā būtu ērti uz darbu braukt (darbs ir lielpilsēta un dzīvojam lielpilsētā). Tad nu lūdzu ieteikumus un gudrus tekstus štabeļiem.

Hyundai Getz. Un rezerves daļas nav ipaši dargi. Iesaku ari blogu par korejas automobiliem: http://rezervesdalas.blogs.lv/

KPIEBC
07-09-09, 12:08
Hyundai Getz. Un rezerves daļas nav ipaši dargi. Iesaku ari blogu par korejas automobiliem: http://rezervesdalas.blogs.lv/

Hyundai Getz - pēc gada p*zdec :D

Reigo
07-09-09, 12:32
Krievs, ņi***a! Tas autiņš ir ļoti vienkārš un izturīgs! Tik pa 1K ls nebūs tik viegli atrast..

OzYs
07-09-09, 13:08
palasiijos te un nesaprotu kaapeec tominjsh mazdas no****. man tikai viena ir bijusi un to pashu pirku no vinja, bet taa vecaa mazda rulleeja :) klusa, eerta un ar savu 2.5i rija zem 10l

noname
07-09-09, 13:14
kā tomiņš pats atzinās, viņam ir bijušas tikai divas 121-ās mazdas, un tās ar 2.5l motoru nenāk, to viņš tev būs sapūtis, bet priekš standarta 1.2 (vai kāds nu tur viņām ir) zem 10l nav nekāds spīdošais rezultāts :shura:

OzYs
07-09-09, 13:32
taa bija 626 mazda. no taas vinsh laikam kaunaas veel vairaak nekaa no 121 :shura:

Kaibinjsh
08-17-09, 09:47
Tā, laikam papelacam sveces jānomaina. Vai te ir kāds kas NGK Nr.25 (PTR5A-13) ar atlaidi var dabūt. Protams orģinālās (Grossauto teica ka esot daudz kreisās). Cenu virs Ls 5 nepiedāvāt (Gross auto ar atlaidi Ls7.20, citos kantoros ap Ls 6.40 bez atlaides) Un Ķengaragā vienā rez. daļu bodē man par Ls 5 piedāvāja.

IronSoul
08-17-09, 10:53
Tā, laikam papelacam sveces jānomaina. Vai te ir kāds kas NGK Nr.25 (PTR5A-13) ar atlaidi var dabūt. Protams orģinālās (Grossauto teica ka esot daudz kreisās). Cenu virs Ls 5 nepiedāvāt (Gross auto ar atlaidi Ls7.20, citos kantoros ap Ls 6.40 bez atlaides) Un Ķengaragā vienā rez. daļu bodē man par Ls 5 piedāvāja.

moš paķer no ebay ?

http://cgi.ebay.com/NGK-PLATINUM-SPARK-PLUG-PTR5A-13-PTR5A13-Stock-No-2467_W0QQitemZ250399293234QQcmdZViewItemQQptZUK_Ca rsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item3a4cf5ff32&_trksid=p3286.m63.l1177

sanāk 5.75 par pirmo un 3.67 par katru nākamo. Ja es pareizi sareiķināju tas i :lol:

nez tik kā viņas atšķirt no orģīnālajām :( Nu ar pērkot te pat var ieberzties :(

Kaibinjsh
08-17-09, 11:20
Tur jau tā lieta. Un nemaksā kapeikas. Un man visas četras vajag uzreiz.

Eku šeku bilde. Bet tad jāņem vecā līdzi un jāsalīdzina :D

http://www.ngk-sparkplugs.jp/english/techinfo/fake/images/photo7.jpg

IronSoul
08-17-09, 12:08
Tur jau tā lieta. Un nemaksā kapeikas. Un man visas četras vajag uzreiz.
[/IMG]

nu tur viņam 10 gab un vairāk ir ;)

gan jau ka var palūgt, lai nobildē un atmet bildi uz epočtu

Kaibinjsh
08-17-09, 13:15
Vienkāršāk Ķengaraga bodītē pa ceļam iebraukt.

Instigater
08-17-09, 15:08
Nu, interesenti, sarosās!

2009. gada 19. augustā plkst. 16.00 AS ”Latvenergo” Energoefektivitātes centra jaunajā atrašanās vietā Jūrmalā, Jomas ielā 4 notiks iepazīšanās pasākums ar elektromobili Mitsubishi i-MiEV.

Šī gada jūlijā tika uzsākta jauna elektromobiļa Mitsubishi i-MiEV tirdzniecība Japānā, un sagaidāms, ka 2010. gada beigās Mitsubishi i-MiEV nonāks arī Eiropas tirgū. Elektromobilis ir paredzēts ikdienas braukšanai pa pilsētu. Šis bezizmešu elektromobilis simbolizē centienus samazināt civilizācijas negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi un klimata izmaiņām.

Šobrīd Mitsubishi Motors Corporation ir atsūtījis vienu i-MiEV elektromobili uz Latviju, lai izpētītu šeit elektromobiļa tirgus potenciālu.

19. augustā aicinām jūs izmantot iespēju klātienē iepazīt elektromobili Mitsubishi i-MiEV, kā arī piedalīties testa braucienā.

Iepazīšanās pasākums notiks sadarbībā ar SIA MML Imports (www.mitsubishi-motors.lv). Varēsiet uzzināt:

- Kādi ir elektromobiļa tehniskie parametri;

- Kādas ir Mitsubishi i-MiEV priekšrocības salīdzinājumā ar standarta automobili;

- Kā varētu attīstīties elektrotransporta izmantošana.

.Varēs gūt atbildes arī uz citiem Jūs interesējošiem jautājumiem.

Pieteikties pasākumam varat pa tālr. 27899555 vai e-pastā: eec@latvenergo.lv.

Uz tikšanos pasākumā,

Jūsu Energoefektivitātes centrs

P.S. Uzmanību! No 1. augusta Energoefektivitātes centrs ir mainījis atrašanās vietu, šobrīd atrodamies Jūrmalā, Jomas ielā 4. Centrs atrodas pretī Jūrmalas domei, 400m attālumā no Majoru stacijas Dubultu virzienā.

Kaibinjsh
08-17-09, 15:15
Žēl latu maksāt :D Un korķos sēdēt :D Bet pasākums izskatā sinteresants. Nez izgāzt arī dos vai tikai pa gabalu varēs apskatīt.

Instigater
08-17-09, 15:19
Šitais laikam būs tika pa gabalu skatāmais.

Mariz
08-17-09, 15:22
Pie LV elektrības cenām šito varētu būt dārgāk uzlādēt, kā parastai mašīnai benzīnu ieliet :emo:

Aigars
08-17-09, 15:24
Izskatās interesanti. :ok:
Jāaizsūta kādu no LLU Tehniskās fakultātes apskatīties.

Tominjsh
08-17-09, 15:44
Šitais laikam būs tika pa gabalu skatāmais.

njekuja, 2x esmu redzeejis riigaa braucam.
Bet nu droshi vien skatiitaajiem braukt nedos :)

Reinonz
08-17-09, 16:33
nezinu vai vel interesee, jo bija slinkums lasit to offtopic. man ir Jeep cherockee 95 gads. bendziinu eed ~ 5-6 l uz 100km (iet loti labi veel nav pieviilis pat pa dzilju sniegu), dizelis, tumsi sarkan bruun violets mix. melni adas sedekli, stulers pastiprinatajs, kreslu silditajs, elektriskie logi, ir toneeti logi. ja ir interese par kko vai kaa padod zinu uz PM, par cenu vienmer var vienoties.

Mariz
08-17-09, 16:51
njekuja, 2x esmu redzeejis riigaa braucam.
Bet nu droshi vien skatiitaajiem braukt nedos :)
Cik saprotu no paziņām, tad šie jau ir bijuši (!) un pat pabraukuši ar šamo ;) Cik noprotu, tad laikam arī cilvēkiem no malas būs iespēja pavizināties ;)

Kaibinjsh
08-17-09, 21:29
:D jauzprasa darbā džekiem, lai pirms tam iedot ar elektropogruščiku izgāzt. Lai ir ar ko salīdzināt :D

Instigater
08-17-09, 21:32
Ja ar elektromobili nevar uzgriezt uz sausa asfalta sauli, tad tāds auto ir lemts nāvei.

Moon
08-17-09, 21:50
elektrobilim ar to nav nekaaadu probleemu, probleemas sakas briidii kad vajag novaaleet 300 km un pec desmit min atkal 300 km :D
pieliet baaku ar bendzu nav tas pats kas uzlaadeet akjus ;)

Mariz
08-17-09, 23:45
Uzgriezt sauli gan jau ka var ar kādu (piem., Tesla Roadster).
A par nobraukumu - tādiem, kas ar tādu brauc uz darbu, tur uzlādē, pēc tam uz mājām - tāds būtu tīri normāls variants :D Kā nekā - darba laikā lādēšanai izmanto darba elektrību :shura:

Instigater
08-17-09, 23:47
Mariz ir sapratis pareizo domu! ;-) Tā varēs darīt, kamēr šo mobīļu ir salīdzinoši maz.

Mariz
08-18-09, 00:28
Šaubos, vai maz būs daudz tādu mašīnu. Iemesli:
1) Cena nav maza
2) Arī remontu maksa diez vai būs maza
3) Izmantos gan jau ka biezie dabas draugi - cilvēki, kam daudz naudas, taču popularitātes dēļ brauc ar hibrīdiem/elektromobīļiem
4) Ja vien pašam nav savas mājas, to uzlādēt būs diezgan grūti, jo pagarinātāju no, piem., 6ā stāva vilkt ārā nebūs diez ko ērti :shura:

Kaibinjsh
08-18-09, 08:07
Pašam jābūvē, tikai te to jaunradījumu būs grūti vai pat neiespējami reģistrēt. Eku Norvēģu brīnumi (http://www.elbilnorge.no/index.php?name=News&file=article&sid=7&bakgrunn=english) un iespējams ka pat lētāki kā tas Elektromitsu. Hmm, bet ko elektromobiļiem remontēt? Dzinēja bēdas atkrīt. Paliek tā pati piekare un pa jaunam nāk klāt tikai kontrolieris, elektromotoram jjau nav kam īsti saplīst.

Aigars
08-18-09, 11:12
Elektromobilim točna nav kam salūzt - pietiek ar aķi, ESC un motoru (normāli jau laikam būtu brašless).

Šitiem crapiem ir nākotne. Vajag tikai ieviest vienotu aķu standartu, lai varētu tankštellēs izņemt elementu ārā un iebāzt jauno uzlādēto iekšā. :ok:

Kaibinjsh
08-18-09, 13:09
Pasāts uz baterijām. (http://www.diyelectriccar.com/garage/cars/41)

Automāts + 3 fāzu dzinējs.

http://www.diyelectriccar.com/garage/photos/get_thumbnail/386

http://www.diyelectriccar.com/garage/photos/get_thumbnail/902

Mariz
08-18-09, 14:25
Neslikti :ok: Manuprāt zīmīgi skaitļi:
Donor Cost: $1,800
Conversion Cost: $18,000
Total Cost: $19,800
Range at 30: 35 miles
Range at 55: 35 miles
Charge Time: 3.5h @ 10A 230v

Cik viņš kWh nodedzina, kamēr pilnībā uzlādējas? Fizika nu jau ir piemirsusies :confused:

Instigater
08-18-09, 14:40
8.05 kWh, jebšu 0.58 Ls uz uzpildi, jebšu 1.78Ls uz 100km, jebšu 1.12l dīzeļa.

Elektrība = efektivitāte!

Kaibinjsh
08-18-09, 14:48
Diemžēl ar šo tikai 35 jūdzes var nobraukt ar ātrumu 55 jūdzes stundā. Jāliek tā mantība kādā vieglākā bundžā, piemēram VW Polo, vai Ford Fiesta. Ar nokautu motoru jau daudz nemaksās.

Mariz
08-19-09, 10:25
Ja jau tikai tādu kapeiku maksā uzlādēt, tad tomēr ir izdevīgi :eek:
Vēl lādēšanai braucot pa pilsētu varētu izmantot tramvaju/trolejbusu elektrības vadus :crazy:

Kaibinjsh
08-19-09, 10:51
Tramvajiem un trolejbusiem kontakttīklā 500V DC, bet šie aparātiem lādētāji uz 230V AC. Vajadzēs tad citu lādētāju un divus kontaktstieņus.

Un par papelaca gaismām. Pēc sīkiem kosmētiskiem remontiem (vajadzēja bamperus noņemt un priekšējos lukturus) izdega visas aizmugures gabarītgaismas un numura apgaismojums. Spriegumu vēl neizmērīju. Nez vai ģenerators būs norāvis gļuku vai kā. Nez ko par paaugstinātu spriegumu saka EEC ("kompis"). Nenosvils, vai arī šim kāda aizsardzība?

kexxx
08-19-09, 21:54
Tramvajiem un trolejbusiem kontakttīklā 500V DC, bet šie aparātiem lādētāji uz 230V AC. Vajadzēs tad citu lādētāju un divus kontaktstieņus.

Un par papelaca gaismām. Pēc sīkiem kosmētiskiem remontiem (vajadzēja bamperus noņemt un priekšējos lukturus) izdega visas aizmugures gabarītgaismas un numura apgaismojums. Spriegumu vēl neizmērīju. Nez vai ģenerators būs norāvis gļuku vai kā. Nez ko par paaugstinātu spriegumu saka EEC ("kompis"). Nenosvils, vai arī šim kāda aizsardzība?

labāk nerikskēt ar kompja veselību...
ir cilvēki, kam uz 16 V spriegums ir autinjos uzlecis, bet ECU izdzīvoja...
ja ģenerators dod pa lielu spriegumu, parasti uzdodot gāzi sākas brīnumi- raustās gaismas- tjip brīžiem paliek spilgtākas, brīžiem tumšākas... :shura:

vispār dīvaini, nav gadījies dzirdēt, ka spuldzes izdegtu...
toch ir pārdegušas vai moš tikai drošinātājs pagalam?

Vaivars
08-20-09, 03:48
vienam bmw arii visu laiku dega tuvaas gaismas aaraa (reizi 1-2 nedeeljaas kaada izdega)
atjaucot valjaa gjeneratoru vareeja redzeet ka dazhas ogliites ir nodilushas
peec mainjas probleema pazuda

Kaibinjsh
08-20-09, 08:04
Bet kapēc tikai aizmugurē izdega? Priekšējās gaismas vēl spīd un "priboriem" arī spīd. Būs jātaisa tunings un papelacam jāuzliek papildus "pribori" - voltmetrs.

Kaut ko tādu.

http://www.pumabuild.co.uk/catalog/images/m-10835-a200.jpg

Un pie viena tad arī eļļas manometru.

http://www.pumabuild.co.uk/catalog/images/m-9278-a200.jpg

Bet tā jau būtu klaja ņirgāšanās par papelacu :D (par uzrakstu "racing")

Spriegumu nomērīju, vis bumbās uz ģeneratora 14 V

kexxx
08-23-09, 22:59
nomaini tās spuldzītes un gaidi kas notiks... ja izdeg atkal, tad gan būs aizdomīgi

P.S. voltmetru var pa lēto ielikt no kādas USSR tehnikas, gan jau kapeikas maksā pie kāda tirgus onkuļa... neizskatīsies jau tik "RACING", bet strādās tāpat :ok:

a to eļļas manometru nafik? ja eļļas spiediena lampiņa nemirgo, min tik grīdā :D

P.P.S. uzraksts "RACING" dod papildus 10% jaudas un aptuveni 12mm garuma :D

Kaibinjsh
08-24-09, 07:48
:doh: Tak neesu no mēness nokritis. USSR tehnikai parasti bija tikai ampermetrs (ar retiem izņēmumiem Voltmetrs). Vajag lai būtu smuki, vēl jānem vērā ka ar papelacu brauc sieva, tur nevar kā pagadās. Un eļļas spiediena lampiņa var nemirgot un var mirgot bez iemesla (tevā GOLFam pat zummers pīkst, bet pieliekot analogo manometru viss bumbās)

Un vai Angļu / īru miglas luktiri atškiras no mūsējiem. Teorētiski miglas luktiri spīd taisni uz priekšu, bez jebkādiem novirzījumiem.

Gints
08-24-09, 18:33

Spriegumu augstu mēdz uzraut ja slikti kontakti (arī masa ) pie aķīša , jo šamais kalpo kā liels stabilizators . Tāpēc arīstrādājošai mašīnai
nedrīkst raut nost aķi !

kexxx
08-24-09, 19:52
:doh: Tak neesu no mēness nokritis. USSR tehnikai parasti bija tikai ampermetrs (ar retiem izņēmumiem Voltmetrs). Vajag lai būtu smuki, vēl jānem vērā ka ar papelacu brauc sieva, tur nevar kā pagadās. Un eļļas spiediena lampiņa var nemirgot un var mirgot bez iemesla (tevā GOLFam pat zummers pīkst, bet pieliekot analogo manometru viss bumbās)

Un vai Angļu / īru miglas luktiri atškiras no mūsējiem. Teorētiski miglas luktiri spīd taisni uz priekšu, bez jebkādiem novirzījumiem.

tam papildus manometram cik saprotu kaut kur devējs vēl jaieurbj- lieks caurums, kur eļļai sūkties... arī precizitāte šiem izgudrojumiem, manuprāt, nav diez ko liela... bet ja ieliksi- uzraksti kā sanāca... gribētos dzirdēt atsauksmes par tādiem pietūningojamajiem mēraparātiem...

Kaibinjsh
08-24-09, 21:09
Esoša dačika vietā ieskrūvē "T" veida "sadalītāju" vienā liek dzimto dačiku, pie otra jauno. T veida sadalītāju var pie virpotāja pasūtīt. Vai arī Eļļas lampiņas vadu pakar gaisā un tās dačiku nomaina pret manometra dačiku, kas ir vienkāršākais variants. Bet tas manometrs ir uzskatāmāks nekā vienkārša kontrolspuldzīte.

Kaibinjsh
09-02-09, 09:18
Vai TA var iziet ja priekšā ir "vasarenes" (ar augstumu 70) bet aizmugurē "M+S" (ar augstumu 80)? Pēc šiem noteikumiem itkā visam jāiet cauri (http://www.likumi.lv/doc.php?id=88101) 502. - 507. punkta aprakstītās prasības. Ibio, aizmugurē vasarene uzmet apumpu un uzliku rezerves riteni, bet tam cits protektora zīmējums. :D Būs uz TA jāuzliek aizmugurē M+S vai arī visas 4 jāpārskrūvē. :doh: Un vispār kur Rīgā ir haļavnā estakāde vai pacēlājs, vajag pirms TA paskatīties kas apakšā notiek - vai rocenes troses nekarājās, nav kād caurum suzradies + "grubulis" uz sliekšniem un šur tur jāuzsmērē (jāatjauno). Pagalmā zem papelaca nav interesanti līst.

Instigater
09-02-09, 09:35
Var likt dažādu augstumu riepas. Noteikumi aizliedz likt dažādu diametru diskus, ja vien ražotājs nav noteicis savādāk. Es pats kompotam uz vasaru esmu uzlicis M+S 195/60-R16 priekšā un vasarenes 205/55-R16 aizmugurē. Tāpat savam lopvagonam būs 205/55-R17 priekšā un 225/50-R17 aizmugurē, bet tas jau būs nākamo vasaru. Ar vienādām riepām nav iespējams pabraukt ar bembi pa Latvijas lieliskajiem ceļiem.

Kaibinjsh
09-02-09, 09:43
No lieliskajiem ceļiem arī pumpa uzmetusies uz vasarenes (uz protektora, nevis sānā) :eek: Nu bet ku rkāda haļavnā bedre, estakāde vai pacēlājs? Vajadzētu kādas stundas 2-3 pašiverēt. Jānomazgā stūres reikas labā putekļu gumija, sulo mazliet maita. Piļu nav, ir tikai mikla (mēnesī no max atzīmes līdz min nemaz nenoēd, noplūde ir pie parkošanās, ja izgriež stūri līdz galam pa kraisi) :D Bet labāk jau smuki notīrīt un pa putekļainu ceļu pabraukāties un tad uz TA :shura:

IronSoul
09-02-09, 09:51
mans a beidzot sak skatīt uz kādu no A uz B ekonomisku papelacu a to degvielas kapsēta pēdējā laikā baigi sit pa kabatu :ooh:

Instigater
09-02-09, 10:01
Kas tad ir tā benzīna kapsēta? Es vizinos ar 740-to, liekas gana ekonomisks, tikai kādi 10-11litri ēd.

IronSoul
09-02-09, 10:08
Kas tad ir tā benzīna kapsēta? Es vizinos ar 740-to, liekas gana ekonomisks, tikai kādi 10-11litri ēd.

vecs mersis 2,6. rij gāzi vid 14l a benzīnu vairāk, jo viņam vai nu normali iet uz gāzes vai uz benzīna (šitiem gāzi nevar likt) + motora defekti palīdz patēriņam :doh: servisā par motora remontu paprasija maza papelaca cenu :eek: ja man būtu 10 es neuztrauktos ;)

^L00P
09-02-09, 12:56
No lieliskajiem ceļiem arī pumpa uzmetusies uz vasarenes (uz protektora, nevis sānā) :eek: Nu bet ku rkāda haļavnā bedre, estakāde vai pacēlājs? Vajadzētu kādas stundas 2-3 pašiverēt. Jānomazgā stūres reikas labā putekļu gumija, sulo mazliet maita. Piļu nav, ir tikai mikla (mēnesī no max atzīmes līdz min nemaz nenoēd, noplūde ir pie parkošanās, ja izgriež stūri līdz galam pa kraisi) :D Bet labāk jau smuki notīrīt un pa putekļainu ceļu pabraukāties un tad uz TA :shura:

pilnīgi "na haļavu" gan nav, bet paprovē ar šiem chaļiem sakontaktēties.
http://www.subarupower.lv/forum/viewtopic.php?f=23&t=1579 :)

Kaibinjsh
09-02-09, 13:45
Tas variants izbeidzies. Zvanīju.

Kashelz
09-02-09, 16:37
Ja kads grib var iegadaaties leetu papelacu, bet skate beigusies un jametina jamais diezgan, golfs 2 ar dizelja dzineeju, es laikam pats atteikshos no shii piedavaajuma jo bik pa traku likaas :shura:

IronSoul
09-02-09, 21:39
Nu bet ku rkāda haļavnā bedre, estakāde vai pacēlājs?

uf vismaz trīs ir redzētas ceļmalās, bet precīzi pateikt kur grūti. Zinu divas precīzi, bet abas ir teritorijās. :(

Biku parakos netā:

pirms pāris gadiem bija. nezinu vai tagad vel ir
tas ir tur pat kur japfactory atrodas.
http://www.postimage.org/aV2uS4n9-9550f6623185bd090dcec015c6faddce.jpg
http://i276.photobucket.com/albums/kk19/valtersboze/bedre.jpg

Velviena bedre ir plavniekos pie meza, blakus atrodas Margota saldejuma cehs..., bet tur vajag iepikot veceniitem, kas seez stavietas budinjaa..

Graudu ielā ir serviss blakus supernetto.... tur akurāt pie vārtiem ir estakāde... it ka gandrīz bezmaksas... ja apsargam nebūs jautājumi....

Vecmilgraavii pie slimniicas nedaceltaa korpusa ir taada...reizeem kaut kaadi veci tur njemas, bet paarsvaraa staav tuksa...

Braucot no skanstes ielas uz Hanzas ielu tūlīt pēc krustojuma pa labi ir dzelsbetona sēta ar iebrauktuvi. Ir reklāma par riepu servisu. Tur kādus 200m jābrauc iekšā uz to riepu servisu nu un blakām tam servisam ir arī viena estakāde. Cik esmu tur braucis vienmēr tukša.

Kaibinjsh
09-03-09, 08:03
Es atradu vienu Mežciemā (http://maps.google.com/maps?f=q&source=s_q&hl=en&geocode=&q=56.955517,+24.236438&sll=56.905616,24.216315&sspn=0.010966,0.027595&ie=UTF8&ll=56.956044,24.237535&spn=0.005476,0.021973&t=h&z=16), jau biju uzbraucis. Pieclirsts ar atrabotku un citiem atkritumiem no papelaciem tur diezgan, bet savas funkcijas pilda. Šodien gan tur būs aizņemts uz kādu stundiņu :shura: Piebraucot no jaunceltņu puses var ātri pārsist karteri, bet ja mēģinās apbraukt tās bedres un pumpas, tad var iekrist divās akās (2m diametrā) :emo: Caur teritoriju maldīties ir diezgan sarežģiti. Iebraukt un izbraukt labāk uz Biķernieku/Hipokrāta krustojumu.

Alis
09-03-09, 12:29
vecs mersis 2,6. rij gāzi vid 14l a benzīnu vairāk, jo viņam vai nu normali iet uz gāzes vai uz benzīna (šitiem gāzi nevar likt) + motora defekti palīdz patēriņam :doh:

Es savu W123 E2.3 arī nopārdevu tieši šī iemesla un arī vecuma dēļ, bet bija labs maita. :cry: Varbūt nākotnē atgriezīšos pie MB :)

Kaibinjsh
09-07-09, 12:06
Braucam na haļavu gaismas regulēt!

Akcijas pie tirdzniecības centriem lielpilsētā. (http://www.lamb.lv/index.php?id=2)

http://www.lamb.lv/UserFiles/Image/akcija/gaismas_ll_02_m.jpg

Un vel varam padalīties pieredzē pilošu stūres reiku (ar pastiprinātāju) remontā (kā, kur un par limonādi). TA par to dabūju 2, nepalīdzēja tas , ka pirms TA visu smuki notīrīju. Pilst tikai tad, kad parkojoties izgriež stūri līdz galam, pa kreisi.

OzYs
09-07-09, 12:52
cik zinu daargs tas prieks un pats nemaz nevar izdariit, jo vajag speciaalus shtrumus lai reiku izjauktu. leetaak vareetu buut shrotaa lietotu samekleet, nekaa labot, bet nu tur nav nekaadas garantijas ka nenopirksi taadu pashu suudu.

Aigars
09-07-09, 12:54
Vai TA var iziet ja priekšā ir "vasarenes" (ar augstumu 70) bet aizmugurē "M+S" (ar augstumu 80)?
Tas nav augstums. Tie ir procenti no platuma.
Tātad, piemēram, 200/70 būs apmēram tik pat, cik 175/80.

Kaibinjsh
09-07-09, 13:35
Platums man abām viens. Un tas ir augstums, tikai izteikts procentos no platuma :beee:

Par reiku. Bet ja jāmaina saļņiki, tad pats to var izdarīt (http://fordclub.lv/lat/forum/topic/?posts_id=101389). Pagaidām vienīgais tūlis, ka sman nav ir speciālais instruments ar ko izvelk "spiediena" eļļas caurules no reikas. Jau Ford TISā izpētīju. :D A tā maksāt Ls 50 par nezināmas izcelsmes lietotu reiku, vai sākot no 160 Ls par esošās remontu :doh:. Sliktākā gadījuma nomaina putekļu sargus, iziet tā un turpina slapināt līdz nakamajai TA, jo pa mēnesi nemaz tik daudz nenoēd eļļas (no MAX līdz MIN tikai pusi). Vienīgais pēc visām operācijām savērsums-sagāzums jāsaregulē, kur tāpat jau man jāregulē (ir mazliet noēdis riepu iekšējo kanti).

sTYLEeX
09-07-09, 22:41
Nu jau nu jau, 160 par reikas remontu, man ziemā pa Ls 95 noņēma, saremontēja un uzlika atpakaļ reiku. Savirzi kvalitatīvi var noregulēt pa Ls ~20, kur visu ar lāzeriem izmēra un beigās iedod izdruku ar visiem leņķiem. Telefonu numurus varu iedot privāti, ja interesē.

Varonis
09-08-09, 00:47
tie vecie vāģi ir viens vienīgs naudas pumpis. a tu dienā pelni 30Ls tad jāstrādā vairākas dienas lai to štrunta stūres pastiprinātāju saķīlētu :eek:
dažreiz ir patīkamāk labāk nestrādāt, bet braukt tai laikā ar laivu vai taml kautko darīt. vēl jau nesen ražoja vāģus bez stūres pastiprinātāja :ok:

Kashelz
09-08-09, 01:12
Nav te kaads, kas no Lietuvas auto daljas var atgadaat? Ja ir, luudzu PM!

Varonis
09-08-09, 01:16
man ir divi 93. gada pasāti unversāli, jaukti uz detaļām, ja tas der, tad PM.

Instigater
09-08-09, 08:54
Eu, reikas restraurācija maksā ne vairāk kā 60Ls, kopā ar darbu max 80 + savirzes regulēšana!

Kaibinjsh
09-08-09, 11:08
Jelgavas ielā viens kantoris man tādu ciparu nosauca. Un teica, ka ta sesot sākot no 160 Ls. Atradu šo kontaktus laikam Jeep forumā, pēc Google. Bij arakstīts ka lēti un numurs klāt pa kuru zvanīt. Nu Ls 80 tam pasākumam var ar gariem zobiem ziedot, bet ne jau 160 Ls. Bet zinot ka Remonta komplekts maksā Ls 15 un darbs ar uzlikšanu, noņemšanu remontu un savirzes regulēšanu max 2 stundas. Ibio, kas tur speciālisti ar augstāko izglītību un zelta instrumentiem strādā?

Instigater
09-08-09, 11:28
Ko tev dos remonta komplekts, ja tur arī ir jānovirpo stūres zobstienis, kuram gali aprūsējuši un tāpēc sulo?

Kaibinjsh
09-08-09, 11:56
Manā gadījumā jāizslīpē (ar smilšpapīru) mazās rievas no stieņa, vai arī vienkārši blīvslēgs jānomaina, vai tam pašam blīvslēgam jāsaīsina astperīte. Eku tajā iepriekšējā linkā (http://fordclub.lv/lat/forum/topic/?posts_id=101389) afftars i_edgars visu procedūru aprakstījis. Arī man visu sīki izstāstīja. Sliktākajā gadījumā pie virpotāja jāpasūta teflona bukses. (teflonu var nopirkt stieņos). Jāturpina cenu aptauja. Jo braukt uz laukiem pie vecākiem, kur garāža, arī maksā naudu :D + mans laiks arī ir dārgs.

Mļā, mana papelaca remkomplekts maksā Ls 80 :eek: un uz pasūtījumu. :emo: Jau atradu donoru reikai, tik jābrauc skatīties. Un labi onkuļi par Ls 15 nomainīs. :D

kexxx
09-14-09, 21:20
Manā gadījumā jāizslīpē (ar smilšpapīru) mazās rievas no stieņa, vai arī vienkārši blīvslēgs jānomaina, vai tam pašam blīvslēgam jāsaīsina astperīte. Eku tajā iepriekšējā linkā (http://fordclub.lv/lat/forum/topic/?posts_id=101389) afftars i_edgars visu procedūru aprakstījis. Arī man visu sīki izstāstīja. Sliktākajā gadījumā pie virpotāja jāpasūta teflona bukses. (teflonu var nopirkt stieņos). Jāturpina cenu aptauja. Jo braukt uz laukiem pie vecākiem, kur garāža, arī maksā naudu :D + mans laiks arī ir dārgs.

Mļā, mana papelaca remkomplekts maksā Ls 80 :eek: un uz pasūtījumu. :emo: Jau atradu donoru reikai, tik jābrauc skatīties. Un labi onkuļi par Ls 15 nomainīs. :D

ja pa normaalu summu var dabūt lietotu, ta tiešām labāk sameklēt donoru, kur nekas nav jaukts un var redzēt, ka nav tecējusi ellja...
man domāt, ka nav jēgas njemties ar tik sarezgjiitu procesu, kā restaurācija, ja var dabūt jūzotu par normālu cenu... galu galā tā visa atjaunošana arī var dažādi beigties, it īpaši, ja nav attiecīgo iemaņu un štrumu.
P.S. jāuzmanās,pērkot noņemtu "reiku"- tur caurumus parasti ne ar ko neaizbāž, sabirst visādi mēsli iekšā un reika ātri nomirst...

Kaibinjsh
09-15-09, 17:56
Tā vajag kapeiku pamīlēt. Kurš ieteiks lētu vietu kur dzinēja elektronikai veikt diagnostiku? Baltic motors par to joku grib Ls 26 :eek: OBD kodus atskatījos, ar tiem lētajiem (OBD - USB drats un prastais softs) variantiem ir par maz. :shura: Drapaks ir Ford Fiesta. Un bēda ir tāda ka reizēm pazūd jauda (ja nekustina pedāli), bet ieminot grīdā atkal aiziet. Sajūta itkā kāds vienlaicīgi spiestu bremzes. OBD skaneris nevienu kļūdu nerāda. TPS sensoru parbaudīju, viss strādā.

P.S. Fordclub.lv ir gandrīz miris, citos forumos (sakarīgos) mani ar šo papelacu pasūtīs tālāk :D

kexxx
09-15-09, 21:50
Tā vajag kapeiku pamīlēt. Kurš ieteiks lētu vietu kur dzinēja elektronikai veikt diagnostiku? Baltic motors par to joku grib Ls 26 :eek: OBD kodus atskatījos, ar tiem lētajiem (OBD - USB drats un prastais softs) variantiem ir par maz. :shura: Drapaks ir Ford Fiesta. Un bēda ir tāda ka reizēm pazūd jauda (ja nekustina pedāli), bet ieminot grīdā atkal aiziet. Sajūta itkā kāds vienlaicīgi spiestu bremzes. OBD skaneris nevienu kļūdu nerāda. TPS sensoru parbaudīju, viss strādā.

P.S. Fordclub.lv ir gandrīz miris, citos forumos (sakarīgos) mani ar šo papelacu pasūtīs tālāk :D

kāda sakarīga literatūra nav pieejama par konkrēto lūzni?
RU forumi arī variants, kur iedvesmu pasmelties...
gaisa masas mērītājs ir? ja ir-kāda tipa?
Lamda zonde strādā? kāds degvielas patēriņš?

Kaibinjsh
09-16-09, 07:54
Gaisa mērītājs ir (starp citu jau pieminēju, ka to tīrīju :beee:), degvielas patērīņš normāls. Lambda strādā (TA izdrukā viss bija bumbās).

MAFs ir ir tāds (daudziem Fordiem tāds).

http://photofile.ru/photo/rex20004/1067174/large/118683457.jpg

Tīrīju pēc šīs instrukcijas (http://www.fiesta-club.ru/forum/showthread.php?t=2942&highlight=MAF) ar ieplūdes sistēmu tīrīšanas aerosolu.

kexxx
09-16-09, 17:47
Gaisa mērītājs ir (starp citu jau pieminēju, ka to tīrīju :beee:), degvielas patērīņš normāls. Lambda strādā (TA izdrukā viss bija bumbās).

MAFs ir ir tāds (daudziem Fordiem tāds).

http://photofile.ru/photo/rex20004/1067174/large/118683457.jpg

Tīrīju pēc šīs instrukcijas (http://www.fiesta-club.ru/forum/showthread.php?t=2942&highlight=MAF) ar ieplūdes sistēmu tīrīšanas aerosolu.

cik saprotu, tas MAF ir stieples tipa, tad to var pārbaudīt, izmērot pretestību... vai arī ir jau pārbaudīts?
vispār jau derētu visus kontaktus izchekot- vai kkur nav atkritis kaut kas vai nesit "uz massu"...
tie gljuki neparādās gadījumā tikai mitrā laikā vai kaut kādos citos apstākļos?

Kaibinjsh
09-16-09, 19:22
Pirms tīrīšanas bija tā kā vispār nokrita uz tukšgaitas rpm (bet tas bija pēc 100m ar aukstu no rīta braucot) un nekustējās, bet tagad ir tā ka reizēm pietrūkst jaudas. Jā tam devējam ir divas stieples ar kubiciņu. Viena laiakm ir etalons, otra kas mēra.

http://photofile.ru/photo/rex20004/1067174/large/118683478.jpg

Pretestību mērīt kā yotubes (http://www.youtube.com/watch?v=NRIDW0xRmYo) manuāļos?

kexxx
09-16-09, 20:14
grūti pateikt konkrēti, jo ar fiestu darīšanas nav bijušas... vislabāk atrast konkrētā auto literatūru, kur rakstīts, kā jāpārbauda tas MAF, youtubē nez vai ir parādīts tieši šis MAF...
pilnīgi iespējams, ka auto ir kāda viltīga shēma vēl tajā iebūvēta, kas traucēs tā vienkārši viņu notestēt...
Tavā gadījumā visu sarežģī vēl arī fakts, ka defekts neizpaužas nepārtraukti, bet gan atkarībā no zvaigžņu stāvokļa debesīs :( iespējams, ka arī "krutākā" diagnostika neko nedos, jo tajā mirklī viss būs čikiniekā...

es ieteiktu atrast 2 kontaktus MAF, starp kuriem mainās spriegums, kad auto uzdod/noņem gāzi...
ar analogo voltmetru jāpaseko, vai spriegums mainās bez straujiem kritumiem

kas par auto- gads, dzinējs, jauda?
tiešām tas jaudas zudums neizpaužas pie kādiem noteiktiem apstākļiem?

Instigater
09-16-09, 20:26
Tā kā tas ir hotwire MAFs, tad tur nekas greizi nevar noiet, vienīgais, kontakti nosūbējuši vai kāds lodējums atnācis vaļā. Vecajiem vārtu tipa MAFiem izdila oglīšu celiņi un tad tieši tāds efekts arī bija.

Kaibinjsh
09-17-09, 07:59
Motora vadības (sprauslas, visi devēji, ieskaitot to MAF) štekeri izkustināju. Pēc shēmas vēl viens savienojums ko neesu skatījies ir pie paša kompja (EEC V (http://www.auto-diagnostics.info/ford_eec_v)). Vispār jau pamazām knibinot visādus brīnumus pamanīju. Piemēram kreisajā pusē viens štekeris bija modificēts (tētis nogriezts un vadi sabakstīti pa taisno mammā). Un tā kā tas atrodas paša apakšā starp bamperi un riteni, tad attiecīgi vadi bija smuki zaļi. Salodējot p ataisno atkal sāka strādāt transmision range sensors. Varbūt kāds var aizdod OBD - USB vadu ar SAE J1850 PWM atbalstu. Jāpieslēdz pie laptopa un jāpabraukā. OBD skaneri varu tikai uz minūtēm 5 sarunāt, bet tad papelacs neirāda, ka tam būtu kāda bēda. Varbūt uztaisīt group buy kādam OBD->Bluetooth adapterim? Esu atradi ssoftu priekš symbian. MAFa datus noteikti rādīja (jāredz kāds signāls šim nāk, tad kad pazūd jauda).

Skunsss
10-09-09, 17:27
Tauta ,kāds var minēt iemeslu kādēļ eļļa varētu braukšanas laikā līst arā no motora caur mērīšanas caurumu ?

OzYs
10-09-09, 17:30
neesi paarleejis?

Skunsss
10-09-09, 17:41
Nē,šitas brīnums sākās pēc tam kad nobraucu vienā dienā 650km pa Latvijas "kalnaino šveici" :shura:

Update.Izskatās ka būs jabrauc uz servisu- motors sāk dīvaini uzvesties-ja brauc katru dienu tad ir ok bet ja nedēļu pastāv tad ellje elje pielec un jātur kāja uz pedāļa lai nenoslāpst.

Instigater
10-09-09, 19:44
Kartera ventilāciju apskaties!

Bender
10-09-09, 22:47
ar laiku rodas iespaids, ka dažiem te kompis maksā vairāk par ikdienas iekšdedzes darbināmo braucamrīku

Gints
10-09-09, 22:56
Mans 84 gada Golfs lidzvertigs kompim .

Bender
10-09-09, 22:59
čujs, ka puslīdz jēdzīgs komips maksā vairāk :D

Gints
10-09-09, 23:13
čujs, sūīgs
Pentium 2 300Mhz 256 atmiņa.

Instigater
10-09-09, 23:19
Nu mans kompis noteikti maksā vairāk nekā mans pārvietotājs, pie tam, nav upgreidots jau 2 gadus. :D

Skunsss
10-10-09, 12:03
Kāds nezin kur var dabūt r15 z-riepas pa lēto līdz 20ls par gab?

Instigater
10-11-09, 20:03
Es zinu, kur var dabūt R16 Michelinus pa 10Ls gab ar aptuveni 6 mm. :D Bet bija arī HKPL 4 un 5 pa tādu pašu cenu R15.
http://www.ss.lv/msg/lv/transport/spare-parts/trunks-wheels/r16/ikgcc.html

Starp citu, viens te meklēja mazizmērus, rekur ķer (http://www.bmwpower.lv/forum_topic.php?topic=10009&start=1220#last_post). Komplekts pa 40Ls

shteecers
10-11-09, 20:54
Var dabūt 4x 17 collu ļitaki + riepas (+-5 milimetri ir) bet laikam vasarenes, uz balkona stāv bet negribas līst arā no gultas, BET viens lietais ir bojāts ir jāmetina darbs maksājot (pēc liepājas cenām ~25 - 30Ls) vairāk tendētas bmw mašīnām, ja kādam interesēs tad izlidišu un paskatīšos kādi izmēri nāk no 3 serijas bembjiem (93.g) cena nu 80Ls

Varbūt vēlāk būs pieejami 14collinieki ar vissezonenēm + kaplaki ar 4 skrūvēm..

Instigater
10-11-09, 21:41
Ielien http://felgenkatalog.auto-treff.com/ un pasaki, kas tie par diskiem.

shteecers
10-11-09, 22:08
215/45WR17 5 skrūves tajā saitā nebija tie diski izpētiju visus... tāpēc nācās uzvilkt halātu un iet fočēt... lūdzu :)
(vizuāli +- normalā stāvokli ir skrāpējumi utt. pieliekot darbu un laiku var uspidžināt līdz ideālam)

Pašam interesē ļitaki vai bleķinieki 4 gab 4xr16 4x100 ET35-42

http://i62.photobucket.com/albums/h84/Shteecers/IMG_1950.jpg

Kaibinjsh
10-12-09, 09:00
Tev gan balkonā bardaks :eek:

Mariz
11-26-09, 23:11
Paceļam topiku:
Meklēju braucamo.
Vajag, lai ir ekonomisks, labā tehniskā stāvoklī. Vizuāli - var būt pāris nelielas švīkas, buktītes. Komplektā jābūt ziemenēm labām. Ar tehnisko apskatu. Cena robežās līdz ~600Ls. Piedāvājumi? :shura:

Instigater
11-26-09, 23:16
pilns ss.lv ar tādiem piedāvājumiem

IronSoul
11-26-09, 23:22
pilns ss.lv ar tādiem piedāvājumiem

tur jau tā šaize ka grūti izvēlētes :doh: man a vaidzētu savu kapsētu nomainīt uz ekanomisku A-B papelēci. + vēl nodoklītis būs smuks kā nekā pilna masa 1890

Instigater
11-26-09, 23:29
dīzeļgolfs MK2

Mariz
11-27-09, 00:45
Precizēšu jautājumu - kādu marku/modeli labāk, kādi +/- konkrētam modelim, kā ar plīšanu, remontu izmaksām, utt :)

Aigars
11-27-09, 00:48
Inst., 20+ gadus vecu dīzeli? :confused::doh::fool::D

Instigater
11-27-09, 01:23
Da tāpat viņam to vajadzēs uz 2 gadiem, nobrauks un nošrotēs!

kuklitis
11-27-09, 01:28
Da tāpat viņam to vajadzēs uz 2 gadiem, nobrauks un nošrotēs!
Nu ja speej nogarantet ka 2-gadu laikaa remontos (tai skaitaa tajos - lai izietu TA apskati) nevajadzees vairaak par kadiem triis sotakiem ieguldiit - tad esmu gatavs njemeejs ! :shura:

Vaivars
11-27-09, 01:43
mk2 golfam tur nav kam pliist lai neiekljautos 300ls

Mariz
11-27-09, 10:10
Kas ar kādiem Mitsu Lancer/Colt, Ford ??, Mazda ??, Nissan ??, Honda ??, Opel ?? ?

Instigater
11-27-09, 10:19
Bija te man 2 gadus MitsuColt '90. Teikšu godīgi, ļoti pozitīvs auto. Ja var pieciest to, ka viņš grab, tad viss pārējais ir vienkārši super. Uz 3 avāriju OCTAs rēķina izcēlu vairāk nekā izmaksāja to nopirkt. Musthave ir 14 collu riteņi, uz 13 collām vadāmība ir stipri viduvēja, lai neteiktu, ka slikta.

Mariz
11-27-09, 11:21
90gada ja nemaldos vēl kantainais (4G) kā ar nākošajām 2 paaudzēm? Skatījos, ka arī tieši 5/6G Colti ir pieejamāki nekā 4G

Kaibinjsh
11-27-09, 14:14
Darba Zirgs (http://www.ss.lv/msg/lv/facilities/the-agriculture/agricultural-animals/horses-donkeys-other/fpnnf.html) - 250 Ls, pa kādi LS 50 varēsi paņemt lepnus ratus klāt. HZ tik kāds patēriņš viņam :D :shura:

Un te "nullīte" (http://www.ss.lv/msg/lv/facilities/the-agriculture/agricultural-animals/horses-donkeys-other/celbp.html) tikai par 200 Ls. Ādas salons, sēdekļu apsilde :shura:

Offroad

http://nimda.kasjauns.lv/lv/bildes/Latvija/26.08/zirgs_galvena.jpg

Sport edition

http://www.latviatourism.lv/images/piedavajums/Sia_Briviba1b.jpg

Ziemai

http://www.viss.lv/dati/podnieku_skola/IMGA0570.jpg

Īstiem vīriem

http://www.samovolov.ru/katalog/foto/Negus.jpg

Sūdīgi tikai ka pilsētā nav priekš šiem pārkinga (bal;kis nostiprināts uz stabiem - stadula, stedele etc). Būs jāierosina. Ar ko tie sliktāki par velosipēdiem. :D